comScore

Karagümrük transferde gümbür gümbür!

30 Temmuz 2018, Pazartesi 22:39
Karagümrük transferde gümbür gümbür!

Türk futbolunun köklü takımlarından Fatih Karagümrük bu yaz yaptığı transferlerle ses getirmeye devam ediyor.

FutbolArena - Yeni sezon öncesinde Kayserispor'da genel menajerlik ve Trabzonspor'da sportif direktörlük yapmış Süleyman Hurma tarafından %71 hisseleri alınan Fatih Karagümrük, transfer sezonunda büyük ses getiriyor. Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma bu kez Mehmet Batdal ve Turgut Doğan Şahin ikilisi ile yemekte görüntülendi.


Ahmet Çakar'ın Karagümrük tweeti


Süper Lig'in tecrübeli golcülerinden Mehmet Batdal'ı da transfer etme aşamasında olan Karagümrük'te başkan Süleyman Hurma, ünlü yorumcu Ahmet Çakar'a yakalandı. Ahmet Çakar twitter hesabından paylaştığı resimle birlikte, "Karagümrük efsanesi Abdülkerim Durmaz ve başkanı Süleyman Hurma yı yeni transferler Turgut doğan şahin ve Mehmet battal ile birlikte kebapçıda bastım." dedi. İşte Ahmet Çakar'ın o tweeti...


Karagümrük bu yaz kimleri transfer etti?


Karagümrük bu yaz Hansa Rostock'tan Selçuk Alibaz, Adana Demirspor'dan Yiğit İncedemir, Gümüşhanespor'dan Benjamin Fuchs, Çaykur Rizespor'dan Turgut Doğan Şahin, serbest konumdaki eski Kasımpaşalı Sanharib Malki ve Okay Yokuşlu'nun kardeşi Kutay Yokuşlu'yu transfer etti. Karagümrük'ün Mehmet Batdal'ı transferinin de an meselesi olduğu öğrenildi.
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!