comScore

Karabükspor Karabükspor

Rybka'dan Karabükspor'a tepki: "Teşekkür etmek istemiyorum"

09 Haziran 2018, Cumartesi 17:36
Rybka'dan Karabükspor'a tepki:

Ukraynalı kaleci Rybka, Karabükspor'un küme düşmesinin ardından kulüpte yaşananlardan dolayı oldukça tepkili. 

FutbolArena Dış Haberler - Süper Lig'de bu sezon küme düşen Karabükspor'da forma giyen Ukraynalı kaleci Rybka, ülke basınına oldukça önemli açıklamalarda bulundu. Karabükspor'da yaşananlardan dolayı sinirli olduğunu ve bundan dolayı kulübe hiçbir şekilde teşekkür etmeyeceğini söyleyen Ukraynalı kaleci, buna karşın Türkiye'de, Süper Lig'de forma giymek istediğini söyledi. 

"KADERİMİZ İLK YARIDA BELİRLENDİ"
Bu sezon Karabükspor'un kaderi ligin ilk yarısında belirlendi. Devre arasındaki kampında hiç umut olmadığını görmüştüm. Kadroda 14-15 oyuncu kaldı sadece. 

"TEŞEKKÜR ETMEK İSTEMİYORUM"

Karabükspor'la ilgili artık konuşmak istemiyorum. Teşekkür etmek de istemiyorum. Daha önce kariyerimde böyle bir durumla karşılaşmıştım. Yaşananlar çok tatsızdı. Lig daha bitmeden yeniden çağırdılar ve yeni sözleşme teklif ettiler ama sezon bitti ve bu sözler sadece vaat olarak kaldı. 

"TÜRKİYE'DE DEVAM ETMEK İSTERİM"

Şu anda transfer döneminin açıldığını söyleyen Rybka, "20 Haziran'da serbest kalacağım ve gelen teklifler doğrultusunda hareket edeceğim. Şu anda kimseyle görüşmedim. Türkiye'den teklif gelirse Süper Lig'de oynamak isterim. Süper Lig ilginç bir lig. Maçlarda tribünler oluyor ve güçlü yabancı futbolcular var. Eğer kariyerime Süper Lig'de devam etmek gibi bir seçenek varsa zevkle kalacağım. Ekonomik analmda sıkıntı çeken takımlar var ama genel olarak kariyerime burada devm etmek benim için iyi olacaktır." dedi. 

Son dakika Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)