comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'dan Galatasaray açıklaması! Seleznyov ve Latovlevici transferi...

03 Eylül 2017, Pazar 14:38
Karabükspor'dan Galatasaray açıklaması! Seleznyov ve Latovlevici transferi...

Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, Seleznyov ve Latovlevici'nin Galatasaray'a transferi hakkında FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Özel - Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, Galatasaray'ın Seleznyov ve sol bek Latovlevici'yi transfer etmek istediğine dair çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu. Tudor'un kadrosunda görmek istediği bu iki futbolcu hakkında Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut FutbolArena'ya konuştu. 
 

Karabükspor'da Latovlevici ve Seleznyov Galatasaray'a mı transfer oluyor?


Galatasaray'da teknik direktör Tudor'un isteği doğrultusunda Karabükspor'dan eski öğrencileri Seleznyov ve sol bek Latovlevici'yi transfer etmek istediğine dair çıkan haberler hakkında Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, FutbolArena'ya konuştu. 

"BİZE GELEN BİR TEKLİF YOK"
Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut yaptığı açıklamada, "Bize gelen bir resmi teklif yok. Seleznov ve Latovlevici haberlerini duyuyoruz ama bize gelen bir teklif yok. Henüz ortada gelen bir teklif yokken bir şey söylemek doğru olmaz. Eğer gelir teklif gelirse o zaman tavrımı belirleriz."  ifadelerini kullandı. 
Karabükspor ile ilgili tüm gelişmelere Karabükspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

GALATASARAY YÖNETİMİNDEN LATOVLEVİCİ AÇIKLAMASI!

Kwadwo Asamaoh transferinden sonuç alamayan Galatasaray'da sol bek arayışları devam ediyor. Carole'ü Sevilla'ya kiralayan sarı kırmızılı takım yurt dışında sol bek arayışlarını sürdürürken, Igor Tudor'un Karabükspor'dan eski öğrencisi Latovlevici'yi istediği öne sürüldü.

Galatasaray yöneticileri ise FutbolArena'ya yaptığı açıklamada, sol bek transferi için çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirirken, Latovlevici'nin şu an itibariyle gündemlerinde olmadıklarını belirtti. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"