comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'dan Fikret Orman'a tam destek

24 Ocak 2018, Çarşamba 20:45
Karabükspor'dan Fikret Orman'a tam destek

Karabükspor kulübü, Kulüpler Birliğİ Vakfı seçimlerinde Fikret Orman'a tam destek vereceklerini söyledi. 

FutbolArena - Karabükspor'dan Fikret Orman'a tam destek! Dursun Özbek'in Kulüpler Birliği Başkanlığının düşmesinin ardından Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın adaylığı sonrasında Süper Lig kulüplerinden Karabükspor'dan Orman'a tam destek geldi. Karabükspor resmi internet sitesinden yaptıkları açıklamada, Fikret Orman'a tam destek verdiklerini söyledi. 


Fikret Orman Kulüpler Birliği Başkanı mı oluyor?


Dursun Özbek'in Kulüpler Birliği Başkanlığının düşmesi üzerine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın aday olması sonrası Süper Lig kulüplerinden Karabükspor, Orman'a tam destek vereceklerini söylediler. 

Karabükspor resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "01.02.2018 Perşembe günü yapılacak olan Kulüpler Birliği Vakfı Olağanüstü seçiminde; "Projelerin yürütülmesi, Saygın ve Kurumsal kimliğin korunması ve daha da ileriye taşınması, Süper Lig Kulüpleri ile TFF arasında sağlam bir iletişim kurulması ve Türk Futbolunun marka değerinin yükselteceğine inanarak" adaylığını açıklayan Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman'a tam destek vereceğimizi belirtmek isteriz." ifadelerine yer verildi. 
Son dakika Karabükspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)