comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'da Tony Popovic mağlubiyetin sebebini açıkladı! 'Bizi engelledi'

11 Aralık 2017, Pazartesi 22:58
Karabükspor'da Tony Popovic mağlubiyetin sebebini açıkladı! 'Bizi engelledi'

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tony Popovic, Konyaspor mağlubiyetinin ardından "Yorgunluk ve gerginlik bir anlamda bizim devam etmemizi engelledi" diye konuştu.

FutbolArena - Kardemir KarabüksporSüper Lig'in 15. hafta kapanış maçında konuk olduğu Atiker Konyaspor'a 2-0 mağlup oldu. Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Tony Popovic, özellikle ikinci yarı çok fazla şans bulduklarını ancak değerlendiremediklerini söyledi.
 

Tony Popovic, Atiker Konyaspor - Kardemir Karabükspor maç sonu açıklamaları


Maçta ilk golü atan takımın kazanacağı inancıyla sahaya çıktıklarını kaydeden Popovic, “Biz bunun bilincindeydik ama Konyaspor ilk golü atan takım oldu, basit bir golü yediğimizi söyleyebilirim. Konyaspor'un çok yoğun bir programı olduğu bilincindeydik. İlk golü yedikten sonra Konyaspor öne geçmenin rahatlığıyla daha kolay oynamaya başladı. İkinci yarı ilk 20 dakikalık süreçte çok fazla şans bulduk fakat değerlendiremedik. Bu fırsatları değerlendirememiş olmanın verdiği yorgunluk ve gerginlik bir anlamda bizim devam etmemizi engelledi. Ve ne yazık ki rakibimiz uzatmalarda ikinci golü buldu” diye konuştu.

Son dakika Karabükspor Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!