comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'da Popovic dönemi başladı

09 Ekim 2017, Pazartesi 15:04
Karabükspor'da Popovic dönemi başladı

Kardemir Karabükspor, Teknik Direktör Tony Popovic ile 1+1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

FutbolArena - Kardemir Karabükspor yeni teknik direktörü Tony Popovic'i basına tanıttı. Kardemir Karabükspor, Hırvat asıllı Avustralyalı Teknik Direktör Tony Popovic ile 1+1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.


Karabükspor'da Tony Popovic dönemi


Kulüp binasında düzenlenen törende Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. İmza öncesi açıklamalarda bulunan Ferudun Tankut, Popovic ile bütün şartlarda anlaşarak 1+1 sözleşme imzaladıklarını söyledi. Anlaşmanın hayırlı olmasını dileyen Tankut, “Hocamızın ekibi ile beraber Kardemir Karabüskpor'da başarılı bir sezon geçireceğimizi ümit ediyorum. Şimdiden hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

''ÇOK İYİ FUTBOLCULARIMIZ VAR''
Tony Popovic ise çok özel bir camiaya geldiğini belirterek, “Burada olmaktan çok mutluyum. Çok özel bir camiaya geldim. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum, beni tercih ettiği için. Çok iyi futbolcularımız var. En son Galatasaray maçını seyrettim ve iyi bir oyun ortaya koydular. Bunun üst seviyesine çıkıp futbol oynamayı düşünen bir ekip olarak çok iyi bir takım olacağımızdan kimsenin şüphesi oldu. Antrenmanlarda ne durumda olacağımızı daha iyi göreceğiz. Geleceğe dair konuşmak için biraz zamana ihtiyacımız var. Her şeyin çok daha iyi olacağına eminim” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından Popovic, 1+1 yıllık sözleşmeye imza attı. 

Kardemir Karabük ile ilgili tüm gelişmelere Karabükspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"