comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'da Levent Açıkgöz: 'Fenerbahçe'ye karşı oynamak çok zor'

18 Aralık 2017, Pazartesi 22:19
Karabükspor'da Levent Açıkgöz: 'Fenerbahçe'ye karşı oynamak çok zor'

Karabükspor, Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe'ye 2-0 yenilirken takımın başında bulunan Levent Açıkgöz maç sonrası açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Karabükspor, Süper Lig'de zor günler geçirirken Fenerbahçe ile oynadığı karşılaşmadan 2-0 mağlup ayrılıp kötü gidişata dur diyemedi. Karadeniz ekibinde Tony Popovic'in ayrılmasının ardından takımın başına idareten geçen Levent Açıkgöz mağlubiyeti değerlendirdi.

Süper Lig'de 16 haftada 8 puan toplayabilen Karabükspor'da Leven Açıkgöz, Fenerbahçe'ye karşı oynamanın çok zor olduğunu belirtti. 
 

Karabükspor'da Levent Açıkgöz'ün Fenerbahçe maçı sonrası açıklamaları


Takım olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirten Açıkgöz, Fenerbahçe'ye karşı bu statta, bu baskı altında oynamak çok zor. Seyirci baskısı hakemleri de etki altına alıyor. Hakem yanlış yaptı demiyorum, yanlış anlaşılmasın" dedi.
"KADRO DIŞI DEĞİL İZİN VERDİK"

Açıkgöz, "Bu maç öncesi izin verdiğimiz oyuncular vardı. 6-7 futbolcumuzdan yoksun çıktık karşılaşmaya. Çocuklar bu olumsuz şartlarda ellerinden gelen mücadeleyi veriyorlar. Trabzon maçıyla tekrar silkelenip ikinci yarıya yeni yönetimimizle de birlikte daha güçlü bir şekilde girmek istiyorum" diye konuştu.
 

Fenerbahçe - Karabükspor penaltı pozisyonu


Fenerbahçe - Karabükspor maçının 27. dakikasında ceza sahasında savunmanın arkasına sarkan İlhan Depe, Şener ile girdiği ikili mücadele sonrasında yer kaldı ve kısa süre sakatlık geçirdi. Daha sonra İlhan Depe yerinden kalkarken, Karabüksporlu futbolcular maçın hakemi Alper Ulusoy'a pozisyonun penaltı olduğu yönünde itirazlarda bulundu. Alper Ulusoy ise devam kararı verdi. 

Öte yandan hakem yorumcusu Deniz Çoban ise kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Şener ile İlhan Depe arasındaki pozisyonun penaltı olduğunu söyledi." 

Son dakika Karabükspor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)