comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'da Ferudun Tankut istifa etti! Neler söyledi?

06 Kasım 2017, Pazartesi 18:31
Karabükspor'da Ferudun Tankut istifa etti! Neler söyledi?

Karabükspor'da Başkan Ferudun Tankut ve yönetim kurulu üyeleri görevinden istifa etti. 

FutbolArena - Karabükspor'da deprem! Süper Lig'de üst üste alınan kötü sonuçların yanı sıra ekonomik anlamda da zor günler geçiren Karabükspor'da başkan Ferudun Tankut ve yönetim kurulu üyeleri istifa etti. Kulüp Başkanı Ferudun Tankut istifanın ardından açıklamalarda bulundu. 

KARABÜKSPOR'DA İSTİFA EDEN FERUDUN TANKUT'UN AÇIKLAMALARI
Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut ve yönetim kurulu üyeleri görevinden istifa ederken, kulüp binasında yapılan toplantının ardından Ferudun Tankut şu açıklamaları yaptı:

"EKONOMİK ANLAMDA KULÜBÜN ÖNÜNÜ AÇMAK İÇİN..."

 "Bugün de aynı his ve düşüncelerle çok sevdiğimiz ve emek verdiğimiz Karabükspor'un ekonomik anlamda önünü açmak, bu süreçten zarar görmesini engellemek için yönetim kurulu olarak istifa ediyoruz."

"BUGÜN TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMAYANLAR..."

Bu günleri aramayalım. Henüz hiçbir şey için geç değil. Gelin bu takıma, kulübe sahip çıkalım. Bugün Karabükspor için taşın altına elini koymayanlar, gelecekte elini taşın altına koyabilecekleri bir Karabükspor bulamayabilirler. Başka Karabük ve Karabükspor yok. Kişiler gelir gider ama Karabükspor hep var olacaktır. Bu sürece nasıl gelindiğiyle ilgili Kardemir Karabükspor'un zarar görmemesi için şimdilik bu açıklamayı yapmış bulunuyoruz. İleriki günlerde hiç kimsenin aklında tek soru işareti kalmayacak şekilde çok daha geniş ve kapsamlı açıklamalar yapılacaktır."

Son Dakika Karabükspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)