comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'da Ferudun Tankut FutbolArena'ya konuştu! 'Jose Sosa...'

23 Temmuz 2017, Pazar 14:24
Karabükspor'da Ferudun Tankut FutbolArena'ya konuştu! 'Jose Sosa...'

Karabükspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken başkan Hikmet Ferudun Tankut, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Karabükspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken yönetim harıl harıl 10 numara arayışına devam ediyor.

Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, FutbolArena'ya transferde ne aşamada olduklarını söyledi.
 

Karabükspor'da transfer çalışmaları ne durumda?


Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, "Uzun bir süredir 10 numara arıyoruz. 5-6 isimde karar kılmıştık ancak bir kısmıyla rakamsal boyutta anlaşamadık. Birkaç gün içerisinde 10 numara transferinde son adımları atacağımızı düşünüyorum. Adaylar konusunda şu an isim veremem" diye konuştu.
Son günlerde adı Süper Lig takımlarıyla anılan Milan'da oynayan Jose Sosa ile ilgili de konuşan Karabükspor Başkanı Tankut, "Jose Sosa ile tabiki çalışmak isteriz ancak kendisine ilişkin herhangi bir temasımız olmadı" ifadelerini kullandı.
 

Karabükspor kimleri transfer etti?


Karabükspor yeni sezon için Elazığspor'dan genç oyuncu Hamidou Traore, Gençlerbirliği'nden Ferhat Görgülü, Bucaspor'dan Çağlar Şahin Akbaba, Altay'dan Yolcu Mansız ve Rus Ligi takımı Akhmat Grozny'den Gabriel Torje'yi renklerine bağladı.

Takımdan ayrılan isimler ise Konyaspor'a giden Abdou Traore dışında sözleşmesi biten Marius Alexe ve Ermin Zec oldular.

Karabükspor ile ilgili tüm gelişmeleri Karabükspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)