comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor, Leandrinho'yu transfer etti

17 Ocak 2018, Çarşamba 17:17
Karabükspor, Leandrinho'yu transfer etti

Karabükspor, Sivasspor'dan Leandrinho'yu transfer etti.

FutbolArena - Karabükspor, daha önce prensipte anlaştığı ve dün sağlık kontrolünden geçirdiği Sivasspor'un tecrübeli futbolcusu Leandrinho ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. 


Karabükspor kimleri transfer etti?


Kardemir Karabükspor, ara transfer dönemini hızlı geçiyor. Kırmızı-mavililer, Sivasspor forması giyen orta saha oyuncusu 32 yaşındaki Leandro Barrios Rita Dos Martires (Leandrinh) ile anlaştı. Başarılı futbolcu ile Türker Tesisleri'nde Kulüp Başkanı Ziya Ünsal ve Futbol Şube sorumlusu Bülent Toraman'ın katıldığı imza töreninde 1.5 yıllığına sözleşmeye imzaladı. Karabükspor bu transfer dışında Murat Akın, Yusuf Akbulut ve Alican Karadağ'la da bugün sözleşme imzaladı.


Leandrinho'nun Karabükspor açıklamaları


İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan tecrübeli oyuncu Leandrinho, Karabükspor'a geldiği için mutlu olduğunu söyleyerek, Karabükspor'u ligde tutuma adına kanlarının son damlasına kadar savaşacağını kaydetti.

Motivasyonun çok yüksek olduğunu kaydeden Leandrinho, "Takım arkadaşlarımla birlikte ligde kalma adına son dakikaya kadar mücadele edeceğiz. Ben buraya çalışmaya ve oynamaya geldim. Taraftara ise mesajım, benim çok çalışacağımdan emin olsunlar. Benden her maçta sahada son dakikaya kadar neyim varsa vereceğimi beklesinler. Buraya çalışan ve savaşan bir oyuncu olarak geldim” dedi.
Süper Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Süper Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

LEANDRİNHO İMZA TÖRENİ

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)