comScore

Karabükspor Karabükspor

Hakan Ünsal'a Karabükspor'a başkan mı oluyor?

20 Ağustos 2018, Pazartesi 13:37
Hakan Ünsal'a Karabükspor'a başkan mı oluyor?

Spor Toto 1. Lig'e düşen Karabükspor'da çarpıcı gelişmeler yaşanıyor. Mali açıdan büyük problemler yaşayan Karabükspor'da Hakan Ünsal'ın başkanlık koltuğuna oturması söz konusu... 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de geçen sezonun sonunda Spor Toto 1. Lig'e düşen Karabükspor'da yaşanan krizler nedeniyle başkanlık koltuğu için isim aranıyor.
 

Hakan Ünsal, Karabükspor başkanı olacak mı? 


Futbol hayatına Karabükspor'a başlayan ve sonrasında Galatasaray'da uzun yıllar forma giyen Hakan Ünsal'ın adı Karabükspor başkanlığı için geçmeye başladı.

FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, şu an Karabük'te olan Hakan Ünsal, Karabükspor başkanlığı için görüşmeler gerçekleştiriyor. Hakan Ünsal'a, göreve gelmesi için yoğun talep var.
Bilindiği üzere Hakan Ünsal Profesyonel Futbolcular Derneği başkanlığını yürütmekte... 45 yaşındaki futbol adamının Karabükspor başkanlığı konusunda nasıl bir tavır alacağı henüz cevabını bulamadı.
 

Hakan Ünsal kimdir?


Hakan Ünsal, 14 Mayıs 1973‘te Sinop'da dünyaya geldi. Emlak Bankası'nda bir süre top oynayan futbolcu, 1993– 1994 sezonunda Karabükspor'dan Galatasaray‘a transfer oldu. Türk Milli Futbol Takımının 2002 FIFA Dünya Kupası'nda dünya üçüncülüğü aldığı sene kadroda yer aldı. Galatasaray'ın 2000 yılında UEFA Kupası şampiyonu ve Süper Kupa şampiyonu olduğu dönem Galatasaray'da oynadı. Hakan Ünsal 2002 yılında İngiliz Premier Lig takımlarından Blackburn Rover'da kısa bir süre kaldı. 2004–2005 sezonunda Çaykur Rizespor'a transfer olduktan sonra jübilesini yaparak emekliye ayrıldı Sol kanat oyuncusu olan "Küçük Hakan" lakaplı futbolcu, faal futbol yaşantısını noktaladıktan sonra yorumculuk yaptı. Hakan Ünsal uzun süredir Profesyonel Futbolcular Derneği'nin başkanlık görevini yürütüyor.

Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"