comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'un yeni teknik direktörü Barisic Türkiye'de

16 Şubat 2017, Perşembe 19:42
Karabükspor'un yeni teknik direktörü Barisic Türkiye'de

Karabükspor'un yeni teknik direktörü Zoran Barisic Türkiye'ye geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig takımlarından Karabükspor'da Igor Tudor'un Galatasaray ile anlaşmasının ardından yeni teknik direktör Türkiye'ye geldi. 


Karabükspor'un yeni teknik direktörü belli oldu mu?


Spor Toto Süper Lig'de bu sezon başında teknik direktör Igor Tudor ile yola çıkan Karabükspor, Hırvat teknik adamın Galatasaray ile anlaşmasının ardından teknik direktörlük görevine Barisic'i getirdi. 

Kardemir Karabükspor'un yeni hocası Barisic ayağının tozuyla Antalya'ya geldi. Ligde Cumartesi günü deplasmanda Antalyaspor ile karşılaşacak Karabükspor'da yeni teknik direktör Barisic, takımının maçında tribünde olacak. Barisic Pazartesi günü Karabükspor ile sözleşme imzalayacak. 
 

Karabükspor'un yeni teknik direktörü Barisic kimdir?


46 yaşındaki Avusturyalı Teknik Direktör Zoran Barisic ile 1,5 yıllığına prensipte anlaşmaya vardı. Daha önce Rapid Wien U-19, Rapid Wien II ve Rapid Wien A takımlarını çalıştıran Barisic, bu takımların başında toplamda 213 maça çıkarak, ortalama yüzde 50,7 oranında galibiyet başarısı sağladı.
KARABÜKSPOR TARAFTARLARINDAN TUDOR TEPKİSİ

"Medya gücü yüksek ve hitaben 'büyük' diye tabir edilen takım taraflarından farklı insanlar olarak bu yazıyı yazıyoruz. Bizler, Karabükspor taraftarları, gazetelerde ya da televizyonlarda tuttuğumuz takım üzerine dillendirilen 'başarısızlığı' bir tepki aracı olarak ortaya koyan kişiler değiliz. Böyle kişiler olmadığımız gibi bir yöneticinin ağzından çıkan laf ile dünyaları kazanmış insanlar da olmadık, ki böyle de değiliz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!