comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabüksporlu Barış Başdaş'ın bacağının şok görüntüsü

10 Şubat 2017, Cuma 21:24
Karabüksporlu Barış Başdaş'ın bacağının şok görüntüsü

Karabüksporlu Barış Başdaş, Beşiktaş maçının ardından aldığı sert faullerin ardından bacağının son durumunu sosyal medyada paylaştı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 20. haftasında Karabükspor lider Beşiktaş'ı 2-1 mağlup ederek rakibine şampiyonluk yarışında ağır bir yara aldırdı. 

Karabükspor'da bundan önceki maçlarda olduğu gibi Beşiktaş karşısında da başarılı bir performans sergileyen Barış Başdaş, maç içinde aldığı darbelerin ardından bacağının son halinii sosyal medyadan fotoğraflar paylaştı. 
BARIŞ BAŞDAŞ'TAN QUARESMA YORUMU

Quaresma ile girdiği ikili mücadelenin ardından kendisine yapılan faul sonrası bacağının bu halde olduğunu belirten Barış, ""Orada talihsiz bir pozisyon yaşadım Qaresma ile. Kasıtlı olup olmadığını bilmiyorum. Bana göre kasıtlı değildi. Pozisyonun tekrarını izlemek lazım. " diye konuştu. 

"BU SEZON BEŞİKTAŞ ÇOK İYİYDİ VE ÖNEMLİ BİR GALİBİYET ALDIK"


"Çok iyi bir 3 puan aldık. Liderle oynuyorduk. Bu sezon ligde, bugüne kadar izlediğim en iyi Beşiktaş'ı izlemiştim ben. İlk yarı istediğimiz oyunu ortaya koyamadım. İkinci yarıda kanat oyuncularla skoru üretmeye çalıştık. 2 tane güzel gol bulduk lider karşısında. Buradan Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Bu sezon çok iyi futbol oynuyorlar." 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)