comScore

Karabükspor'dan MHK Başkanı'na olay gönderme - PTT 1. Lig Haberleri

07 Mayıs 2016, Cumartesi 11:56
Karabükspor'dan MHK Başkanı'na olay gönderme - PTT 1. Lig Haberleri

PTT 1. Lig'de şampiyonluk yarışı veren Kardemier Karabükspor yaşanan hakem hatalarına yönelik çok çarpıcı bir açıklamada bulundu.

FutbolArena - PTT 1. Lig'de Adanaspor'un ardından 2. sırada yer alan Süper Lig'e direkt yükselmek isteyen Kardemir Karabükspor son haftalarda yaşanan hakem hatalarıyla ilgili gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'na memleketi Alanya üzerinden sorular sorulurken, hakem hatalarıyla ilgili çarpıcı iddialar ortaya atıldı.


İşte Karabükspor'un hakem açıklaması;

 

BİLMİYORUZ SANMAYIN!

*3 Temmuz sürecinden tertemiz çıkmış, hiçbir şek ve şüpheli bir camia olmamış, töhmet altında kalmamış bir kulüptür Kardemir Karabükspor!

*Alın terinin başkentinin temsilcisi olarak, haram puanın peşinde olmayız, haramı da hanesine yazdırmayız!

*1600 derece karşısında yanan yüreklerin sahadaki gözyaşlarıyız biz. Bekleriz, seyrederiz ama asla seyirci kalmayız!

*Bizim ne kadar hamiyetperver bir hakem dostu olduğumuzu, en iyi de Alanyalı Üst klasman hakemlerinden Kamil Abitoğlu bilir.(Beşiktaş-Karabükspor fahiş hatalarına rağmen şikayetçi olmadık!)
 

267670-haber

*Yalnız, fakat, lakin!!! Biz sessiz kalırken içi pır pır edip yanlış işler yapanlar, yaptıklarınızı görmüyor, bilmiyor, söylemiyorsak, bu sizi takipte olduğumuzu görmek içindir. Farkındayız her şeyin!

*Bu kadar kritik maçlara kimi ne sonuç için atadığınızı, bir sonra, üç hamle sonra neyi planladığınızı biliyoruz. Öyle şeyler biliyoruz ki, bizim sahamızdaki kritik maça verdiğiniz hakemin; aleyhimize uyduruk penaltı çaldığını, berabere olunca kırmızı kart uydurduğunu, yetmeyip bir sonraki maça ceza sınırındaki iki oyuncumuzu dahil ettiğini de biliyoruz...

*Yetmedi, aynı hakemin cezalanacağı yerde Süper Lig derbi maçında ödüllendirilip(!) aferin bile dendiğini...

*Yine adı bizde bu hakemin kritik son maç öncesi yarıştaki rakibimizin son maçtaki rakibinin maçına atandığını; burada da aynı niyetin hasıl olması beklendiği...

*Evinde şampiyon olması gereken şampiyon takımın maçına isimsiz, ataması tereddütlü genç bir hakemin verilmesiyle zorlama bir son dakika penaltısı ile işinin kolaylaştırıldığı...
 

13644-resim

*Ne tesadüf ki tüm bu olanların Alanyalı MHK Başkanının (mahalli seçimde Alanya'dan Belediye Başkan Adayı)ilçesi takımı maçları öncesi oluyor olması garip değil mi?

Bitmedi... Alanyaspor Başkan'ı Hasan Çavuşoğlu'nun kardeşinin Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu olduğunu da biliyoruz.

*Bu hafta atanan hakemler arasında, Alanya'da ikamet eden hangi hakem hangi maça atandı? Bu hafta sahamızda oynayacağımız Kardemir Karabükspor -Adanaspor maçını yönetecek hakem Emre Malok bu sezon 1.hakem olarak kaç maça çıktı, sonuçları ne oldu?

*Geçen hafta 2.'lik şansı olan rakibimiz ADS takımının nizami golünü iptal eden hakem Alanyalı mıdır?

Bakın, sizin böyle kurnazlığınızı(!) siz biliyorsunuz da bizi görmüyor mu sanıyorsunuz? Sezon başından beri bizim ve rakibimizin bütün maçlarının izlenildiğinde nelerin ortaya çıkacağı gün gibi aşikardır.

Bu hafta Sapanca'da spor 'da şiddet' le ilgili çalıştay yapıldı, sporda adeleti sağlamadan toplantı ve çalıştayların bir anlamı var mı .futboldan soğuyan taraftarı stadlara çekmenin yolu önce ADALET'İ̇ sağlamaktır. Emeğin şehrinin alın terini kimseye meze yapmayız.

Bunları bilin, bizlerde sizi biliyoruz!!!

Saygılarımızla...


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!