comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor'dan Beşiktaş maçı öncesi hakem uyarısı

07 Şubat 2017, Salı 15:08
Karabükspor'dan Beşiktaş maçı öncesi hakem uyarısı

Spor Toto Süper Lig 20. haftasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Karabükspor'da başkan Ferudun Tankut'tan hakem hakkında uyarı geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 20. haftanın açılış maçında sahasında Beşiktaş'ı konuk edecek olan Karabükspor'da başkan Ferudun Tankut, Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde yaşanan hakem hatalarının ardından bunun acısının kendilerinden çıkarılma olasılığından bahsederek ve temkinli konuştu. 


Karabükspor'dan Beşiktaş maçı öncesi hakem uyarısı


Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, sinir harbinde geçen ve hakemin kontrolü kaçırdığını söylediği Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ardından kendilerinin kurban edilme riskinin bulunduğu ve bunun olmamasını umduğunu söyledi. 

"UMARIM ACISINI BİZDEN ÇIKARMAZLAR"
"izim için önemli bir maç. Tabi Beşiktaş - Fenerbahçe sinir harbi içerisinde geçen bir maç vardı. Kontrol de elden kaçtı. Umarım bizim maçta acısı çıkartılmaya çalışılmaz. Beşiktaş maçı bizim için çok önemli. Bizim de artık puanlar toplamamız gerekiyor. O bakımdan Cuma günü oynayacağımız karşılaşmada 3 puan bekliyoruz. 

"TRAORE OYNAMAYACAK"

İyi bir çalışma süreci geçirildi. Hava şartları da uygundu. Sakatlıklarımız asgariye indi. Şu anda kalecimiz de takımla çalışmaya başlayacak. Sadece Traore eksik. Bacağında hafif sakatlık var. O bakımdan Beşiktaş maçında büyük ihtimalle Traore olmayacak. 

Karabükspor - Beşiktaş karşılaşması 10 Şubat Cuma günü saat 19:00'da başlayacak. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)