comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor, Zoran Basiric ile anlaştı

16 Şubat 2017, Perşembe 13:40
Karabükspor, Zoran Basiric ile anlaştı

Igor Tudor'u Galatasaray'a kaptıran Karabükspor, Avusturyalı Teknik Direktör Zoran Barisic ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

FutbolArena - Igor Tudor'u Galatasaray'a kaptıran Karabükspor, Avusturyalı Teknik Direktör Zoran Barisic ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

İHA'da yer alan habere göre Igor Tudor'un tartışmalı bir şekilde Galatasaray'ı tercih etmesinin ardından Süper Lig temsilcisi Kardemir Karabükspor'da teknik direktör arayışları son buldu. 4 yabancı isim üzerinde yoğunlaşan kulüp yönetimi, tüm görüşmelerin ardından 46 yaşındaki Avusturyalı Teknik Direktör Zoran Barisic ile 1,5 yıllığına prensipte anlaşmaya vardı. Daha önce Rapid Wien U-19, Rapid Wien II ve Rapid Wien A takımlarını çalıştıran Barisic, bu takımların başında toplamda 213 maça çıkarak, ortalama yüzde 50,7 oranında galibiyet başarısı sağladı.
Bugün Antalya'ya geçerek, akşam saatlerinde Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut ile bir araya gelecek olan Basiric'in, yapılacak son görüşme sonrası resmi imzayı atması bekleniyor. Barisic, ayrıca cumartesi günü Antalyaspor maçını tribünden izleyeceği de öğrenildi.

Öte yandan Avusturya spor basınında Basiric'in Karabükspor ile anlaşma yaptığına yönelik haberlere de yer verildi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)