comScore

Karabükspor Transfer Haberleri: Ferudun Tankut'tan FutbolArena'ya transfer açıklaması

30 Haziran 2016, Perşembe 13:48
Karabükspor Transfer Haberleri: Ferudun Tankut'tan FutbolArena'ya transfer açıklaması

Karabükspor, Trabzonspor'un golücüsü Mustapha Yatabare'nin transferi için çalışmalara devam ediyor. Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut “görüşmelerimiz sürüyor. Oyuncuyu istiyoruz” dedi.

FutbolArena Özel - Bu sezon yeniden Süper Lig'e çıkan Karabükspor'da transfer döneni oldukça yoğun geçiyor. Fatih Atik, Barış Başdaş, Hakan Aslantaş, Gaman ve kaleci Ahmet Şahin'i kadrosuna katan Karabükspor, Dany transferinde de mutlu sona ulaştı. 

Karabükspor,  2018 yılına kadar Bursaspor'la sözleşmesi bulunan Dany için Bursaspor'la anlaştı. Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, Dany'i Bursaspor'dan bedelsiz aldıklarını ifade ederek, kulübün transfer gündemi hakkında FutbolArena'ya konuştu.


Karabükspor, Dany ile anlaştı mı?


Karabükspor Başkanı, “Dany için Bursaspor'la anlaştık. Bonservis bedeli olmadan aldık. Oyuncuyla da anlaştık. Dany, 10 Temmuz'da takımla çalışmalara başlayacak. Bayram tatilinin bitişinde 14 Temmuz'da imzaları atacağız” dedi.


Karabükspor'da Igor Tudor dönemi


Tankut, uzun süren teknik adam çalışmalarını sonlandırdıklarını da ifade ederek “Hırvat Teknik Direktör Igor Tudor ile 2 yıllık protokol imzaladık. Her şey tamam. Hocayla da 14 Temmuz'da imzayı atacağız” bilgisini verdi.
 

Karabükspor, kimleri transfer edecek?


Karabükspor'da transferde Dany'den sonra yeni hedefse Trabzonspor'un Malili golcüsü Mustapha Yatabare. Karabükspor, geçen sezon Fransa'nın Montpellier takımında kiralık oynayan  ve Trabzonspor'un elden çıkarmak istediği ve Mustapha Yatabare'yi istiyor. 

Karabükspor Başkanı Tankut, “Mustapha Yatabare'yi istiyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor” bilgisini verdi.

Aydın Cingöz 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.