comScore

Karabükspor Haberleri: Başkan Feridun Tankut'tan açıklamalar

09 Haziran 2016, Perşembe 20:22
Karabükspor Haberleri: Başkan Feridun Tankut'tan açıklamalar

Karabükspor Başkanı Feridun Tankut: "Ligde kalıcı olabilmek için transfer çalışmalarını titiz yürütüyoruz" dedi. 

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Ferudun Tankut, ligde kalıcı olabilmek için transfer çalışmalarını titiz yürüttüklerini belirtti.

Tankut, yaptığı açıklamada, kulübün ekonomik yapısını bozmamak ve takımı ayakta tutan çelik işçisinin emeğini heba etmemek adına transferde bir değil bin defa düşünerek hareket ettiklerini söyledi. 


Kardemir Karabükspor'da öncelik Teknik Ekibi bulabilmek


Önceliklerinin, çalışacakları teknik ekibi belirlemek olduğunu ve bunun için yoğun bir çalışma içinde bulunduklarını anlatan Tankut, "1. Lig'deyken sözleşme imzaladığımız ve sözleşmeleri devam eden bazı oyuncularla masaya oturduk. Anlaştıklarımızla devam kararı alınacak. Bunun dışında belirlediğimiz ve görüşmeler yaptığımız oyuncular var. Öncelikle teknik ekiple anlaşma yapmamız lazım. Bu yönde görüştüğümüz ve görüşeceğimiz isimler var. Anlaşma olduğunda açıklama yapacağız." diye konuştu.
Ligde kalıcı olmak istediklerini vurgulayan Tankut, "Bunun için de transferde hata yapmamamız lazım. Ligde kalıcı olabilmek için transfer çalışmalarını titiz yürütüyoruz. Bize faydalı olabilecek isimlerle çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Kamp programıyla da yakından ilgilendiğini aktaran Tankut, ilk kamp yerinin Bolu olarak belirlendiğini ve takımın 6 Temmuz'da toplanacağını kaydetti.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.