comScore

Karabükspor Karabükspor

Karabükspor Başkanı Feridun Tankut, Igor Tudor'un ayrılacağını resmen açıkladı

14 Şubat 2017, Salı 21:11
Karabükspor Başkanı Feridun Tankut, Igor Tudor'un ayrılacağını resmen açıkladı

Karabükspor Başkanı Feridun Tankut, Igor Tudor konusunda FutbolArena'ya konuştu. İşte detaylar. 

FutbolArena Özel - Karabükspor Başkanı Hikmet Feridun Tankut, Igor Tudor hakkında FutbolArena'ya konuştu. 

DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMA!
Galatasaray, Riekerink'in yerine Igor Tudor anlaştı. Riekerink'le yollarını ayrıldığını söyleyen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tudor soruları için “Çalışmayan isimlerle veya sözleşmesi müsait isimlerle görüşülmesinin talimatını verdim" dedi.


Igor Tudor Galatasaray'a geliyor mu?


Yaşanan gelişmeler üzerine FutbolArena muhabirleri Karabükspor Başkanı Hikmet Ferudun Tankut'a ulaştı. Tankut yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

"Bu akşam kulübe gelen Tudor, takımın menajerine ‘yarın takımdan ayrılacağım. İsterseniz idmana çıkmayabilirim' demiş. Menajer beni aradı. Ben de idmana çıksın dedim. Yarım saat idman yaptırdı. Tudor, Galatasaray'la işi bitirdiğini söylemiş."

"ÇIKSIN AÇIKLASIN"

Ferudun Tankut ayrıca "Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in Tudor ile ilgilenmiyormuş gibi hareket etmesine gerek yok. Çıksın bunu açıklasın. Bugün değil, dün Tudor'la görüşüp anlaşmışlar." diye konuştu.  
 

Dursun Özbek Igor Tudor ile anlaştı mı?


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulu toplantısı bitiminde "Çalışmayan isimlerle veya sözleşmesi müsait isimlerle görüşülmesinin talimatını verdim" dedi. Ve akıllarda 'Igor Tudor ile Galatasaray anlaşmayacak mı? sorusu oluştu.

Başkan Özbek, sözleşmesi müsait olan ifadesi ile Igor Tudor'un kontratındaki fesih maddesini kast etti
Sarı kırmızılılar, yarın Igor Tudor'un sözleşmesindeki 150 bin euroluk fesih tazminatını Karabükspor'a ödeyecek ve Hırvat teknik adam resmen Galatasaray'ın antrenörü olacak.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)