comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Karabük Başkanı Ferudun Tankut: ''Galatasaray hırsızlık yaptı!''

14 Şubat 2017, Salı 14:56
Karabük Başkanı Ferudun Tankut: ''Galatasaray hırsızlık yaptı!''

Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tantuk Galatasaray ile 1.5 yıllık anlaşma sağlayan İgor Tudor hakkında kendilerine ulaşan bir bilgilin olmadığını belirtti.

FutbolArena - Karabük Başkanı Ferudun Tankut, İgor Tudor'un Galatasaray ile anlaştığına dair bir bilgilerinin olmadığını belirtti.

Karabükspor Kulübü Başkanı Ferudun Tankut, Galatasaray ile 1.5 yıllık anlaşma sağlayan İgor Tudor hakkında kendilerine ulaşan bir bilgilin olmadığını belirterek A Spor'da şunları söyledi:
"Hem hocamız hem de Galatasaray yönetimi tarafından bize ulaşan net bir bilgi ya da başvuru yok. Eğer basında da yazıldığı gibi bir görüşme yapıldığı ya da menajeri ile görüşme yapıldığı söz konusu ise bu etik değil. Hem hocaya hem de Galatasaray gibi büyük bir camiaya yakışmıyor." 

''İGOR TUDOR BİZE İHANET ETTİ''

''Tudor bize ihanet etti. Sözleşmesindeki 150 bin Euro'luk madde serbest kalma bedeli değil. Bu konuda yanlış anlama var. Biz memnun kalmazsak 150 bin Euro ödeyip gönderecektik. Hoca bizden memnun olmayıp gitmek isterse kendisi bize ödeyecekti. Burada resmen edep dışı bir durum gerçekleşti. TFF'nin gereken işlemi yapması lazım.''

GALATASARAY'IN IGOR TUDOR'A YAPTIĞI TEKLİF

Igor Tudor ile resmen temasa geçen Galatasaray'ın yapacağı teklif de belli oldu.

Sarı kırmızılılarda Futbol Direktörü Cenk Ergün şu sıralarda Tudor'un menajeri Seric ile görüşme halinde. Ve Galatasaray, Igor Tudor'a sezon sonuna kadar takımın başına geçmesi adına 500 bin Euro teklif etti.
 

Igor Tudor kimdir, kaç yaşında? Igor Tudor'un kariyeri


Igor Tudor (d. 16 Nisan 1978, Split), Hırvat futbolcu ve teknik direktör.

1995 yılında Hajduk Split'de stoper mevkisinde oynamaya başlamıştır. 58 maçta 5 gol atmıştır. 1998 yılında Juventus'un dikkatini çekmiş ve bu takıma transfer edilmiştir. 2004'te AC Siena'ya kiralanmıştır. 2006 yılında tekrar Juventus'a gelmiştir. 1997 yılında ilk kez Hırvatistan Millî Futbol Takımı'na seçilmiştir. Juventus tekrar Serie A'ya yükselince Hajduk Split takımına yollanmıştır ve orada kariyerini noktalamıştır. 2013 yılından 2016 yılına kadar Hajduk Split'in teknik direktörlüğünü yapan Tudor, 2016/17 sezonu öncesinde Kardemir Karabükspor ile anlaşmaya varmıştır.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!