comScore

Karabağ'dan UEFA'nın asker selamı cezasına cevap!

23 Ekim 2020, Cuma 20:07
Karabağ'dan UEFA'nın asker selamı cezasına cevap!

Karabağ Teknik Direktörü Kurban Kurbanov, Villarreal maçını İstanbul'da oynayacak olmaları hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Karabağ Teknik Direktörü Kurban Kurbanov, Legia Varşova galibiyeti sonrasında asker selamı fotoğrafına UEFA'dan gelen kınama cezası hakkında konuştu. 

Kurban Kurbanov, UEFA'nı maçtan 1 hafta sonra bu cezayı vermesinin ilginç olduğunu söylerken, "Hiçbir şekilde saygısızlık yapmadık ama maçtan 1 hafta sonra bu fotoğrafın gündeme gelmesi ilginç." dedi. 
Villarreal maçını Türkiye'de, Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynayacak olmaları hakkında konuşan Kurbanov,  "Tarafsız sahada Türkiye bizim için ideal bir yer. Kardeş ülke. Tek dilimiz var. Biz Türkiye'yi, Türkiye de bizi seviyor. Kulüp, federasyon yetkilileri ve UEFA arasında yapılan görüşmelerde bu karar alındı. UEFA durumumuzu anladı. Türkiye bizim kendimizi evimizde hissettiğimiz vatanımızdır." dedi. 

UEFA'DAN ASKER SELAMINA GELEN KINAMA CEZASI HAKKINDA"

Biz herhangi bir saygısızlık yapmadık. Kurallara aykırı bir şey yapmadık. Maçtan sonra hepimiz toplandık ve asker selamı verdik. Askerlerimizin yanında olduğumuzu göstermek istedik. Herkes kendi telefonuyla fotoğraf çekti. Ancak bu konunun maçtan 1 hafta sonra gündeme gelmesi ilginç. Karabağ olarak Azerbaycan kültürünü her zaman korumaya çalışıyoruz. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)