comScore

Karabağ'dan farklı galibiyet! Kurbanov: 'Şehitlerimiz için'

16 Eylül 2022, Cuma 02:35
Karabağ'dan farklı galibiyet! Kurbanov: 'Şehitlerimiz için'

Karabağ, UEFA Avrupa Ligi'nde Nantes'ı 3-0 mağlup etti. Teknik Direktör Kurban Kurbanov, "Şehitlerimizden dolayı çok üzgündük ve bu anlamda bizim için çok zor bir maç oldu. Bu galibiyet şehitlerimize, ordumuza armağan olsun." dedi. 

FutbolArena Dış Haberler - Karabağ, UEFA Avrupa Ligi'nde Nantes karşısında 3-0 kazanarak çok önemli bir galibiyet aldı. Avrupa kupalarında son yıllarda istikrarlı bir şekilde başarılı olan Azerbaycan temsilcisi Karabağ'da teknik direktör Kurban Kurbanov, bu galibiyet şehitlerimiz ve ordumuz içindi dedi. 

Karabağ Teknik Direktörü Kurban Kurbanov maçın ardından yaptığı açıklamada, "Çok zor bir maçtı. Zor bir gündü. Maç sabahı şehitlerimizin daha fazla olduğunu öğrendim. Kulüpte herkes bunu konuşuyordu. Diğer yandan işimizi yapmak zorundaydık. İnsanlar bizden galibiyet bekliyor. Oyuncularımız da bu sorumluluğun farkındaydı. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Kazandık ama aklım, gönlüm, fikrim şehitlerimizde, ordumuzda." dedi. 
Gruptaki hedefi hakkında konuşan Kurban Kurbanov, "İlk 2'de olmak istiyoruz. Çok ciddi rakiplerimiz var. Her maçta daha ciddi olacağız. Mümkün olduğunca Avrupa'da ilerlemek istiyoruz." dedi. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!