comScore

Kanlı Ay Tutulması Ankara'da saat kaçta? (Kanlı Ay Tutulması Ankara CANLI izle)

27 Temmuz 2018, Cuma 15:19
Kanlı Ay Tutulması Ankara'da saat kaçta? (Kanlı Ay Tutulması Ankara CANLI izle)

Bugün Kanlı Ay Tutulması gerçekleşecek. Kanlı Ay Tutulması saat kaçta? Kanlı Ay Tutulması'nı özellikle Ankara'da yaşayan vatandaşlar canlı izlemek için Kanlı Ay Tutulması Ankara'da saat kaçta? şeklinde arama yapmaya başladılar. Kanlı Ay Tutulması'nı Ankara'da canlı izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Bugün Kanlı Ay Tutulması gerçekleşecek. Kanlı Ay Tutulması'nın bugün ne zaman olacağını merak eden vatandaşlar internet ortamında Kanlı Ay Tutulması ne zaman 2018 şeklinde arama yapmaya başladılar. Peki Kanlı Ay Tutulması Türkiye'de görülecek mi? Kanlı Ay Tutulması canlı izlenir mi? Özellikle Ankara'da yaşayan vatandaşlar Kanlı Ay Tutulması'nı canlı izlemek için büyük bir merak içinde. Bu bağlamda Kanlı Ay Tutulması canlı izle, Kanlı Ay Tutulması Ankara izle, Kanlı Ay Tutulması İstanbul'dan görülecek mi? şeklinde yapılan aramalara dair Kanlı Ay Tutulması ile ilgili tüm gelişmeler, tüm ayrıntılar haberimizin devamında. 


Kanlı Ay Tutulması'nda deprem olur mu?


Hollandalı deprem araştırmacısı Frank Hoogerbeets, kişisel sitesinde bu tutulmanın Dünya'daki tektonik plakaları harekete geçireceğini iddia etti. Bu hareketlenmenin 6 ilâ 8 büyüklüğünde depremlere neden olacağı öngörülüyor. Hristiyanların kutsal kitabı İncil'de ise “Ay kan rengine bürününce felaket alametleri başlayacak” deniyor.
 

Kanlı Ay tutulması nerelerde görülecek?


Kanlı Ay Tutulması en iyi Ortadoğu, Afrika'nın doğusu, ve Asya'nın batısından izlenebilecek. Bu doğa olayı Türkiye'de en iyi Doğu ve İç Anadolu'da gözlemlenecek. İstanbullu ve İzmirliler de tam tutulmaya tanıklık edebilecek. 22.30'da başlayacak tutulma 00.13'te sona erecek. Ancak bu doğa olayı, felaket söylentilerini de Tberaberinde getirdi.
 

Kanlı Ay Tutulması Türkiye'den izlenebilecek mi?


Antarktika, Avustralya, Asya, Rusya, Afrika, Avrupa ve Güney Amerika'nın doğusundan gözlenebilecek bu tutulma saat 20.13'de başlayıp ertesi gün sabaha karşı 02.30'da sona erecek. Tutulma Türkiye'den kısmen izlenebilecek.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"