comScore

Kanal 7 spikeri kim? Kanal 7 yorumcusu kim? (Türkiye - İran maçı Kanal 7 spikeri ve Kanal 7 yorumcusu)

28 Mayıs 2018, Pazartesi 22:01
Kanal 7 spikeri kim? Kanal 7 yorumcusu kim? (Türkiye - İran maçı Kanal 7 spikeri ve Kanal 7 yorumcusu)

Türkiye - İran maçını anlatan Kanal 7 spikeri ve Türkiye - İran maçını yorumlayan Kanal 7 yorumcusu sosyal medyaya damga vurdu. Kanal 7 Türkiye - İran maçının spikeri ve Kanal 7 Türkiye - İran maçının yorumcusunu merak edenler için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Türkiye - İran hazırlık maçı saat 21:15'ten itibaren Kanal 7'de ekranlarında yayınlandı. Kanal 7de yayınlanan Türkiye - İran maçının spiker ve yorumcularının sunumu sosyal medyada kısa süre içinde gündem olurken, Kanal 7 ismi de twitter'da trend topic oldu. Kanal 7'de Türkiye - İran maçının anlatımının ardından Türkiye - İran maçını anlatan Kanal 7 spikeri ve yorumcusu kim? sorularına yanıt arayan insanlar Türkiye - İran maçını Kanal 7'de anlatan spikerin adı ve Türkiye - İran maçını Kanal 7'de anlatan spikerin adı ve Kanal 7 Türkiye - İran maçı yorumcusu kim diye merak edenler için yanıtları haberimizde. 

Türkiye - İran maçı Kanal 7 spikeri ve yorumcusu


Hazırlık maçında Başakşehir Fatih Terim stadında İran ile karşı karşıya gelen A Milli takımımızın bu maçı Kanal 7 ekranlarından yayınlandı. Kanal 7 spikeri ve yorumcusunun heyecanlı anlatımı sosyal medyada bir anda gündem olunca insanlar Türkiye - İran maçı Kanal 7 spikeri ve yorumcusunun adını aramaya başladı. Türkiye - İran maçını Kanal 7 'de spiker Harun Şen anlatıyor, Türkiye Gazetesi spor yazarı Hasan Sarıçiçek yorumluyor.
KANAL 7 HD FREKANSI
TÜRKSAT 4A
FREKANS 12103
POLARİZASYON YATAY
SYMBOL RATE 8333
FEC 2/3

KABLO TV
Analog S13

TELEDÜNYA
KANAL 7 HD: 27. Kanal / KANAL 7 : 903 . Kanal


KANAL 7 MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"