comScore

Kalbimin Sultanı son bölüm full tek parça İZLE (20 Haziran 2018 Çarşamba) - Kalbimin Sultanı 2. bölüm kesintisiz İZLE

20 Haziran 2018, Çarşamba 23:29
Kalbimin Sultanı son bölüm full tek parça İZLE (20 Haziran 2018 Çarşamba) - Kalbimin Sultanı 2. bölüm kesintisiz İZLE

Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm yayınlandı. Kalbimin Sultanı son bölüm olan Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölümde neler olduğunu merak edenler ve Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm olan Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölümü izleyemeyenler için Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm olan Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölüme dair tüm gelişmeleri haberimizde derledik. 

Star TV'nin yeni sevilen dizisi Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölümüyle ekranlara geldi. Kalbimin Sultanı dizisi yayınladığı günden itibaren oldukça ilgi görürken, Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölümü yine nefesleri kesti. Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölümü izleyemeyenler için Kalbimin Sultanı son bölüm olan Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölüm özetini haberimizde derledik. Öte yandan Kalbimin Sultanı son bölüm olan Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölümü full, tek parça izlemek isteyenlere aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir. Peki Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm olan Kalbimin Sultanı 2. bölümde neler yaşandı? Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm olan Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölüm özeti haberimizin devamında. 
 

Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölüm özeti (Kalbimin Sultanı dizisi son bölümde neler oldu?)


Anna ile Sultan'ın yakınlaşması, Hoşyar'ın tüm oklarını Anna'ya yöneltmesine sebep olur…
Sultan divan'da köklü değişiklikler yaparken, Namık Paşa'yı sır katibi yaptığını herkese ilan eder. Yeniçeri Ocağı'nda yapılan bu köklü değişiklikler Halit Efendi ve Esma Sultan'ın hoşuna gitmemektedir.  Anna, çocuklara ders vermeye çalışırken Saliha büyük bir direnç göstermektedir, Anna'nın bu durumu sarayda başarısızlık olarak anılmaya başlamıştır.  Esma tahta çıkma mücadelesinde, Mahmud'u zayıf gösterecek her yola başvurmaktadır. Anna ile Sultan'ın yakınlaşması, Hoşyar'ın tüm oklarını Anna'ya yöneltmesine sebep olur. Hoşyar'ın Anna için bir planı vardır…

Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölümün ardından Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı olan Kalbimin Sultanı 3. bölüm fragmanı da araştırılmaya başlandı. Ancak öncesinde Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm olan Kalbimin Sultanı 3. bölümü izlemek isteyenler için gerekli olan bağlantı aşağıda. Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm olan Kalbimin Sultanı 2. bölümü izleyemeyenler internet ortamında Kalbimin Sultanı son bölüm youtube izle, Kalbimin Sultanı son bölüm Puhu tv izle, Kalbimin Sultanı son bölüm tek parça izle, Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm Star TV izle, Kalbimin Sultanı son bölüm full tek parça ve Kalbimin Sultanı son bölüm kesintisiz izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Tüm bu aramalara tek haberle son! Kalbimin Sultanı dizisi son bölüm olan Kalbimin Sultanı dizisi 2. bölüme aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 


Kalbimin Sultanı dizisi oyuncuları


Ali Ersan Duru
Aleksandra Nikiforava
Emel Çölgeçen
Tansel Öngel
Beste Kökdemir
Tuncer Salman
Taner Rumeli
Bülent Seyran
Sadi Celil Cengiz
Açelya Devrim Yılhan
Itır Esen


Yapım: Maya Productions International
Yapımcı: Burhan Özkan
Senarist: Özlem İnci Hekimoğlu, Nil Güleç Ünsal
Yönetmen: Kerem Çakıroğlu, Eda Teksöz

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"