comScore

Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih Ceyhan'dan flaş Oktay Derelioğlu açıklaması: "Fatih Terim gibi..."

17 Kasım 2017, Cuma 01:26
Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih Ceyhan'dan flaş Oktay Derelioğlu açıklaması:

Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih Mehmet Ceylan, Oktay Derelioğlu ile yolların ayrılmasının ardından yaşanan süreçle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Kahramanmaraşspor'da teknik direktör Oktay Derelioğlu ile yolların ayrılmasının ardından kulüp başkanı Fatih Mehmet Ceyhan'dan açıklama geldi. Oktay Derelioğlu, AA'ya yaptığı açıklamada "İşime karıştılar." diyerek sitemde bulunurken, kulüp başkanı Fatih Mehmet Ceyhan'dan bu duruma yanıt geldi. 


Kahramanmaraşspor'da Oktay Derelioğlu neden gönderildi?


Kahramanmaraşspor Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, A Spor'da Son Sayfa programına telefonla bağlanarak önemli açıklamalarda bulundu. 

"OKTAY HOCANIN 3 FUTBOLCUDAN HABERİ VARDI VE..."
Bu 3 arkadaş Timuçin, Ersan ve Kemal'di. Biz yönetim olarak bu arkadaşlarla devre arası olmadan yollarımızı ayırmak istediğimizi düşündük. Yönetim olarak kendi kararımızdı. Önce sportif direktörümüzle paylaştık. Sonra Oktay hocamızla konuştuk ve 4 saat bu konuyu tartıştık. Oktay Derelioğlu'nun haberi vardı. Kendisinin söylediği şuydu: "Başkanım ben böyle bir rapor vermem dedi. İlk söylediğimizde sen rapor ver, biz de gönderelim gibi algıladı. Böyle olmadığını söyledik. Yönetim olarak böyle düşüncemiz var, senin tasarrufun nedir diye sorduk. Kendisi oyunculardan memnun olduğunu söyledi. 

"FATİH TERİM'DEN ÖRNEK VERDİ"

Fatih Terim'den örnek vererek burada başkan sizsiniz, siz ne yaparsanız kararınıza saygı duyarız diye beyan etti fikrini. Ben tekrar söyledim tasarrufun ne diye sorduğumda "Hayır başkan sizsiniz, isterseniz beni bile gönderebilirsiniz." dedi. 

"BU OLAY 1 HAFTA ÖNCE OLDU AMA..."
Bu olay 1 hafta önce oldu. Ondan sonra içerdeki maçı kaybettik. Oktay hoca mağlubiyeti bu olaya bağlamış. Bugün de konuşmasında, gönderilme gerekçesi olarak bunu söyledi. 

"BAŞKAN KAĞIDA YAZSIN, BEN ORADAN BAKARIM DEDİ"

Bugün Oktay hocamla ben 4-0'lık maçın değerlendirmesini yapmak üzere antrenmandan sonra görüştük. Adnan abi, başkana söyle, benle ne konuşacaksa sana yazılı versin, ben de o yazılı soruları alayım. İstediğim soruya cevap vereyim, istediğim soruya cevap vermem. Ben başkanla yüz yüze görüşmem. Yani böyle bir şey olur mu? Ben her görüşme talebi için rapor mu hazırlayacağım?

OKTAY DERELİOĞLU NELER SÖYLEDİ? "BENİM İŞİME KARIŞTILAR?" >>>(DETAYLAR)>>>

Son dakika Türkiye Alt Ligler Haberleri FutbolArena'da1 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)