comScore

Kahire'de patlama sebebi ne? Kahire Havaalanı'ndan neden patlama oldu? (Kahire'de son dakika patlama haberleri)

13 Temmuz 2018, Cuma 01:07
Kahire'de patlama sebebi ne? Kahire Havaalanı'ndan neden patlama oldu? (Kahire'de son dakika patlama haberleri)

Kahire Havalaanı'nda son dakika büyük patlama gerçekleşti. Kahire Havalaanı'nda yaşanan meydana gelen patlamanın ardından bir anda Kahire Havalaanı'nda yaşanan patlama sosyal medyada gündeme oturdu. İnsanlar Kahire Havalaanı'nda yaşanan patlama sebebiyle açıklama beklerken, Kahire Havalaanı'nda meydana gelen patlamayla ilgili olarak ayrıntılar haberimizde. 

FutbolArena - Kahire'de patlama! Son dakika Kahire'de büyük patlama gerçekleşti. Kahire Havaalanı'nda gerçekleşen patlamanın ardından sosyal medyada bir anda Kahire Havaalanı'da gerçekleşen patlamanın sebebi merak ediliyor. Kahire Havaalanı'nda gerçekleşen patlamanın videosu da internete düştü. Peki Kahire Havaalanı'nda ne oldu? Kahire Havaalanı'nda ne oldu? Kahire Havaalanı'nda yaşanan patlamanın sebebi ne? Kahire Havaalanı'ndaki patlamayla ilgili olarak son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 


Kahire havaalanı patlama son dakika haberleri


Peki Kahire Havaalanı'nda ne oldu? Kahire Havaalanı'nda neden patlama oldu? Kahire Havaalanı'nda yaşanan patlamanın sebebi ne? Kahire Havaalanı'nda yaşanan patlamayla ilgili olarak son dakika haber ajansı Reuters'in geçtiği bilgiler şu şekilde:

İngiliz haber ajansı Reuters' akonuşan güvenlik kaynakları da patlamanın, yakıtların depolandığı binadan kaynaklanmış gibi göründüğünü doğruladı.   Reuters'a konuşan bir kaynak ise, yetkililer şehrin büyük bir bölümünden duyulan patlamanın nedenini araştırırken, uçuşların da askıya alındığını söyledi. 

Peki Kahire Havaalanı'nda gerçekleşen patlamanın ardından neler yaşandı? Son dakika Kahire'de yaşanan patlama ve Kahire Havaalanı'ndaki son dakika patlamayla ilgili olarak çeşitli iddialar ortaya atıldı. BağımsızHavacılar'ın haberine göre, Kahire Havalimanı'nda hava trafiği yaşanan patlama ve yangın ile birlikte durdu. Yapılan açıklamaya göre yerel saatle 10.50 sularında büyük bir patlama sesi ile havalimanı yakıt çiftliğinde yangın başladı. Resmi açıklamaya göre yakıt çiftliğindeki iki yakıt tankı tamamen yandı. Kahire Havalimanı'na inmesi planlanan uçaklar havada bekletilirken Mısır Sivil Havacılık Kurumu'ndan yapılan açıklamada bir sorunun olmadığı iddia edildi.

SON DAKİKA KAHİRE'DEN HABERLER

FutbolArena haber turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.