comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kadın basketbolcular hakkında gerçek ortaya çıktı

01 Ocak 2017, Pazar 23:25
Kadın basketbolcular hakkında gerçek ortaya çıktı

Kadın Basketbolcular Lavender, Gray ve Carson'un hain saldırı sırasında Reina'nın yanındaki gece kulübünde oldukları iddia edilmişti. Bu iddianın gerçek olmadığı ortaya çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe kadın basketbol takımından Jantel Lavender, Yakın Doğu Üniversitesi'nden Chelsea Gray ve Bellona AGÜ'den Essence Carson'un yılbaşı gecesinde teröristlerin yaptığı alçak saldırı sırasında Reina'nın yanındaki gece kulübünde bulundukları iddia edilmişti. 

Bu iddiaların gerçek olmadığı ortaya çıktı. Fenerbahçeli Jantel Lavender ile Bellona AGÜ'lü Essence Carson'ın Reina'nın yanındaki Black adlı mekanda olduğu öğrenildi ancak bu iki oyuncunun olaydan çok önce mekandan ayrıldıkları ortaya çıktı.
TWEET YANLIŞ ANLAŞILMAYA SEBEP OLDU

Fanatik'in haberine göre Essence Carson'ın attığı "İstanbul'daki silahlı terör saldırısı nedeniyle kulüpte sıkışıp kaldık" tweeti de trafikte kalmalarından dolayı attıkları öğrenildi.

Ayrıca Yakın Doğu Üniversitesi takımından Chelsea Gray'in de Lavender ve Carson'ın yanında olduğu iddia edilmişti ancak yıldız basketbolcunun saldırı anında Türkiye'de değil Prag'da olduğu belirtildi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"