comScore

Kadir Mısıroğlu kimdir? Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda mı?

16 Nisan 2019, Salı 10:38
Kadir Mısıroğlu kimdir? Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda mı?

Kadir Mısıroğlu kimdir, Kadir Mısıroğlu kaç yaşında, Kadir Mısıroğlu nereli, Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda mı? Kadir Mısıroğlu ne iş yapıyor, Kadir Mısıroğlu hayatı, Kadir Mısıroğlu kitapları, Kadir Mısıroğlu açıklamaları gibi merak edilenleri derledik.

Kadir Mısıroğlu kimdir, Kadir Mısıroğlu kaç yaşında, Kadir Mısıroğlu hastaneye mi kaldırıldı, Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda mı, Kadir Mısıroğlu twitter, Kadir Mısıroğlu ne iş yapıyor, Kadir Mısıroğlu nereli, Kadir Mısıroğlu ne zaman doğdu, Kadir Mısıroğlu doğum yeri, Kadir Mısıroğlu işi, Kadir Mısıroğlu mesleği, Kadir Mısıroğlu hangi işi yapıyor, Kadir Mısıroğlu hangi kanalda, Kadir Mısıroğlu ne oldu, Kadir Mısıroğlu kim, Kadir Mısıroğlu hayatı, Kadir Mısıroğlu yaşamı, Kadir Mısıroğlu evli mi, Kadir Mısıroğlu çocukları var mı gibi aramaların yanıtları haberimizde. 
 

Kadir Mısıroğlu yoğun bakıma mı kaldırıldı? Kadir Mısıroğlu'na ne oldu?


Televizyon ekranlarında yaptığı yorumlarla sık sık gündeme gelen Kadir Mısıroğlu, şeker hastalığı nedeniyle bir süredir tedavi altındaydı. Kadir Mısıroğlu tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma kaldırıldı. Kadir Mısıroğlu'nun manevi torunu Nurullah Mısıroğlu sosyal medyadan yaptığı paylaşımda bu gelişmeyi doğruladı ve sevenlerinden dua istedi. 


 

Kadir Mısıroğlu kimdir, kaç yaşında? Kadir Mısıroğlu nereli? Kadir Mısıroğlu ne iş yapıyor?


24 Ocak 1933 Trabzon doğumlu olan Kadir Mısıroğlu, ilk ve orta öğrenimini Akçaabat'ta tamamladı. Ardından Trabzon'da lise eğitimini tamamladı. 1954 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. 1964 yılında "Lozan Zafer mi Hezimet mi?" adında kitabını çıkardı. Ardından sEvil Yayınevi'ni kurdu. 1970 yılında ikinci kitabı yasaklandı ve hakkında açılan davada genel af nedeniyle ceza almadı. Kadir Mısıroğlu, 1977 yılında Milli Selamet Partisi'nden Trabzon milletvekili adayı oldu ancak seçilemedi. Kadir Mısıroğlu 11 yıllık yurt dışı yaşantısının ardından 1991 yılında Türkiye'ye geri döndü.
KADİR MISIROĞLU PAYLAŞIMLARI!

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.