comScore

Kadir Mısıroğlu kimdir? Kadir Mısıroğlu konuşma yetisini yitirdi mi? Kadir Mısıroğlu hakkında flaş açıklama

06 Temmuz 2018, Cuma 14:41
Kadir Mısıroğlu kimdir? Kadir Mısıroğlu konuşma yetisini yitirdi mi? Kadir Mısıroğlu hakkında flaş açıklama

Kadir Mısıroğlu kimdir, nereli. Kadir Mısıroğlu öldü mü? Kadir Mısıroğlu konuşma yetisini kaybetti mi? Sosyal medyada Kadir Mısıroğlu hakkında atılan flaş iddia sonrasında Kadır Mısıroğlu konuşma yetisinin yitirdiği yönündeki iddialara açıklık getirdi. 

FutbolArena - Kendini tarihçi diye adlandıran Kadir Mısıroğlu hakkında bugün sabah saatlerinde flaş bir iddia ortaya atıldı. Yazar Kadir Mısıroğlu konuşma yetisini kaybetti mi? Kadir Mısıroğlu konuşamıyor mu? Kadir Mısıroğlu hakkında özellikle sosyal medyada dolanan iddialar doğru mu? Kadir Mısıroğlu'nun konuşamadığı yönündeki iddialara açıklama geldi.


Kadir Mısıroğlu kimdir? Kadir Mısıroğlu kaç yaşında, nereli?


Hakkında son dönemlerde sık sık vefat ettiği yönünde iddialar ile gündeme gelen Kadir Mısıroğlu için bu kez farklı bir iddia gündeme geldi. Sık sık Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk hakkında çirkin ve mesnetsiz açıklamalar ve iddialarda bulunan Kadir Mısıroğlu'nun konuşma yetisinin yitirildiği gündeme geldi. Sosyal medyada Kadir Mısıroğlu'nun konuşma yetisinin yitirdiği iddiaları gündeme otururken konu hakkında açıklama geldi. Peki Kadir Mısıroğlu gerçekten konuşma yetisini yitirdi mi? İşte cevabı;

''Yeni bir yalan uydurulmuş: Kadir Mısıroğlu konuşmak kabiliyetini kaybetti, diye!
Bunlar gerçekten -kendi adamlarının(!) dediği gibi- şizofren! Bunlarda zekâ geriliği var. Mantık, muhakeme, araştırma, sorgulama yok. Bu echellerin her dediği de aynı ölçüde yalandır.''


Kadir Mısıroğlu kimdir? Kadir Mısıroğlu gerçekten tarihçi mi?


Kadir Mısıroğlu, Türk yazar, avukat, tarih araştırmacısı ve gazeteci. Atatürk ve laiklik karşıtı yazıları ve konuşmaları ile tanınır. Televizyon kanallarına fesiyle çıkması meşhurdur. Sık sık Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ailesi hakkında çirkin ve asılsız iddialar ortaya atan Kadir Mısıroğlu vatandaşlar tarafından büyük tepki topluyor.

Kadir Mısıroğlu geçtiğimiz günlerde 'Shakespeare'in gerçek adı Şeyh Pir'dir ve kendisi gizli müslümandır.'' ve ''Keşke Yunan galip gelseydi'' sözleri ile gündeme gelmişti ve sosyal medyada günün konusu olmuştu.

KADİR MISIROĞLU KONUŞMA YETİSİNİ KAYBETTİ İDDİALARI İLE İLGİLİ MESAJLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"