comScore

Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE - Kadın 51. bölüm fragmanı İZLE

20 Şubat 2019, Çarşamba 00:23
Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE - Kadın 51. bölüm fragmanı İZLE

Fox Tv'nin reyting listelerinde zirvede yer alan dizisi Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 51. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın dizisinin 50. bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 51. bölüm fragmanı aranmaya başladı. Peki Kadın dizisi son bölümünde neler yaşandı? Yeliz'in öldüğünü Emre'den öğrenen Bahar ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çaresizlik içinde bütün bu olayların tek suçlusunun Sarp olduğunu düşünür. Masum bir insanın ve en yakın arkadaşlarından birinin öldüğü gerçeğiyle yüzleşen Bahar, eli kolu bağlı daha fazla beklemek istemez ve Arif'i arayıp onu almasını ister. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 51. bölüm fragmanından önce Kadın son bölüm olan Kadın 50. bölümünde neler yaşandığına göz atalım. 


Kadın dizisi 19 Şubat son bölümde neler yaşandı?


Yeliz'in öldüğünü Emre'den öğrenen Bahar ne yapacağını ve nasıl davranacağını bilemez. Çaresizlik içinde bütün bu olayların tek suçlusunun Sarp olduğunu düşünür. Masum bir insanın ve en yakın arkadaşlarından birinin öldüğü gerçeğiyle yüzleşen Bahar, eli kolu bağlı daha fazla beklemek istemez ve Arif'i arayıp onu almasını ister. Bahar'ı almaya gelen Arif ise Bahar'ı ne kadar özlediğinin bir kez daha farkına varır. Yeliz'in yanına gitmek isteyen Bahar, Arif ile beraber yola çıkar. Arif ile Bahar'ın baş başa gitmesinden rahatsız olan Sarp ne yapacağını bilemez. Onların sevgili olma düşüncesini aklına bile getirmek istemeyen Sarp'ın yüzüne Pırıl tarafından tüm gerçekler vurulacaktır. Annesinin yanına giden Şirin'i ise bir sürpriz beklemektedir. Oltasına yeni bir isim alacağı için de oldukça heyecanlıdır. Artık Sarp'ın yanında olmak istemediğinden emin olan Bahar ise evden nasıl kaçacağını düşünmeye başlar. Sarp'ı polise şikayet etmeyi düşünecek kadar da ondan nefret etmektedir. Çünkü Sarp en yakın arkadaşının ölümüne sebep olmuştur.

KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın dizisi 51. bölüm fragmanı 


Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 51. bölüm fragmanını internet üzerinden izlemek isteyenler, kadın yeni bölüm fragman videosu, kadın 51. bölüm fragman izle, kadın dizisi fox tv yeni bölüm fragmanı çıktı mı? şeklinde aramaya yapamya başladı. Geçtiğimiz hafta yine reyting listesinde üst sıralarda yer alan Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı için gerekli olan bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"