comScore

Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE - Kadın 40. bölüm fragmanı İZLE - (Kadın dizisi Fox 40. bölüm fragmanı çıktı mı?)

13 Kasım 2018, Salı 23:58
Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE - Kadın 40. bölüm fragmanı İZLE - (Kadın dizisi Fox 40. bölüm fragmanı çıktı mı?)

Kadın dizisi 39. bölüm yayınlandı. Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın dizisinin son bölüm olan 39. bölümünü izleyenler Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 40. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 40. bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 39. bölüm yayınlandı. Kadın dizisi 39. bölümü yine nefesleri kesti. Sarp'ın telefonuna gelen mesajı gördükten sonra Pırıl çok sinirlenmiştir. Soluğu Enver ve Hatice'nin yanında alan Pırıl'ın Şirin hakkında söyleyecekleri herkesi şaşırtacaktır. Enver, Şirin'i bir daha evde görmek istemediğini söyler. Çünkü Şirin ailesini her defasında daha büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 39. bölümü izleyenler, Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 40. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 40. bölüm fragmanıyla ilgili merak ettikleriniz haberimizde. 
 

Kadın dizisi 39. bölüm özeti (13 Kasım 2018 Salı)


Sarp'ın telefonuna gelen mesajı gördükten sonra Pırıl çok sinirlenmiştir. Soluğu Enver ve Hatice'nin yanında alan Pırıl'ın Şirin hakkında söyleyecekleri herkesi şaşırtacaktır. Enver, Şirin'i bir daha evde görmek istemediğini söyler. Çünkü Şirin ailesini her defasında daha büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Şirin ise Bahar'a verdiği ilikten sonra artık kimsenin ona ihtiyacı olmadığını düşünmektedir. Arif'in taşıdığı sırrın artık ona ağır gelmesine rağmen, bir de Yeliz'in üstüne gelmesi onu patlama noktasına getirmiştir. Çevresindeki insanların onu fırsatçı olarak görmesinden de aşırı rahatsız olmuştur. Oysaki Arif'in Bahar'a olan aşkı Bahar'ın iyiliği için her şeyi yapabilecek kadar güçlüdür. 


Kadın dizisi 40. bölüm fragman Fox TV


Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 40. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kadın dizisi 40. bölüm fragmanı izle, Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın dizisi 40. bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın dizisi 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularına yanıt aramaya başladı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 
KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın dizisi konusu


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"