comScore

Kadın son bölüm tek parça full izle 26 Mart (Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE)

26 Mart 2019, Salı 23:16
Kadın son bölüm tek parça full izle 26 Mart (Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE)

FOX TV'de Kadın 55. bölümü ile ekranlara geldi. Kadın yeni bölüm izle, Kadın son bölüm ve Kadın yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

FOX TV'nin sevilen dizisi Kadın 55. bölümü ile yayınlandı. Kadın son bölümde neler yaşandı? Kadın yeni bölüm izlemek isteyenler ve Kadın yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Kadın dizisinin 55. bölümünde Sarp ile bir oyun oynayan ve bir seçim yapmasını isteyen Nezir ise, onun canını yakmak için birine zarar vermekte kararlıdır.
 

Kadın son bölümde neler oldu? Kadın 55. bölüm izle


Kadın dizisinin son bölümünde Arif polisten bilgi saklamak suçuyla parmaklıklar ardına atılır. Avukatını kurtuluş olarak gören Arif, Bahar'ı ele vermemekte kararlıdır. Ancak Arif avukatıyla tanışında bir şok daha yaşar. Sarp, Nezir'e teslim olur ama cezası ölüm olmaz. Ailesi ise henüz serbest kalmamıştır.

Kadın dizisinin yeni bölümü olan Kadın dizisi 55. bölümde Arif artık kardeşinin bir avukat olduğunu biliyordur. Kısmet abisini kurtaracak kilit karakter olmuştur. Hapishaneden kurtaracak tek kişi konumuna gelen Kısmet, Arif'in herkesin sakladığı bilgiye de ulaşmak üzeredir. Nezir, kendisine teslim olan Sarp'ın canını yakmak için oyunlar tezgahlar. Bu anlar Bahar, Nisan ve Doruk büyük tehlike arz etmektedir.
YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER & ERCÜMENT ORKUT
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

KADIN 55. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Kadın dizisi oyuncuları


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil
 

Kadın 56. bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın yeni bölüm fragmanı


FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kadın 56. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Kadın yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın 56. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı.Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Kadın dizisi 56. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"