comScore

Kadın son bölüm İZLE - Kadın 39. bölüm 13 Kasım 2018 İZLE (Kadın dizisi son bölüm 13 Kasım 2018 full tek parça İZLE)

13 Kasım 2018, Salı 23:52
Kadın son bölüm İZLE - Kadın 39. bölüm 13 Kasım 2018 İZLE (Kadın dizisi son bölüm 13 Kasım 2018 full tek parça İZLE)

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 39. bölümü yayınlandı. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 39.  bölüm özeti ve 13 Kasım 2018 Salı günü yayınlanan Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 39. bölümünü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fox Tv'nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Kadın 39. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 39. bölümde yine büyük heyecan yaşandı. İzleyenleri ekranlara kilitleyen Kadın dizisi son bölümü yine nefesleri kesti. Kadın son bölüm olan Kadın 39. bölümü izleyemeyenler için Kadın son bölüm olan Kadın 39. bölüm özetini derledik. Aynı zamanda Kadın son bölüm olan Kadın 39. bölümü izlemek isteyenler için Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 39. bölümü full tek parça izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Kadın dizisi son bölümde neler oldu? (Kadın dizisi 39. bölüm 13 Kasım 2018 Salı)


Sarp'ın telefonuna gelen mesajı gördükten sonra Pırıl çok sinirlenmiştir. Soluğu Enver ve Hatice'nin yanında alan Pırıl'ın Şirin hakkında söyleyecekleri herkesi şaşırtacaktır. Enver, Şirin'i bir daha evde görmek istemediğini söyler. Çünkü Şirin ailesini her defasında daha büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Şirin ise Bahar'a verdiği ilikten sonra artık kimsenin ona ihtiyacı olmadığını düşünmektedir. Arif'in taşıdığı sırrın artık ona ağır gelmesine rağmen, bir de Yeliz'in üstüne gelmesi onu patlama noktasına getirmiştir. Çevresindeki insanların onu fırsatçı olarak görmesinden de aşırı rahatsız olmuştur. Oysaki Arif'in Bahar'a olan aşkı Bahar'ın iyiliği için her şeyi yapabilecek kadar güçlüdür. 

KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ
YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

 
Kadın dizisi konusu


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.


Kadın dizisi 39. bölüm 13 Kasım 2018 Salı FoX TV İZLE


Peki Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 39. bölümü nasıl izleriz? Kadın son bölüm olan Kadın 39. bölümü izleyemeyenler, Kadın dizisi 39. bölüm yayınlandıktan sonra Kadın dizisi son bölümü izlemek için internet ortamında Kadın son bölüm olan Kadın 39. bölümü izlemek için internet ortamında Kadın son bölüm izle, Kadın 39. bölüm izle, Kadın son bölüm full izle, Kadın son bölüm full izle, Kadın son bölüm tek parça izle, Kadın son bölüm puhu tv izle, Kadın son bölüm fox tv izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kadın son bölüm olan Kadın 39. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıdan son bölüme ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"