comScore

Kadın son bölüm İZLE - Kadın 36. bölüm full tek parça İZLE (Kadın 36. bölüm 23 Ekim 2018 Salı İZLE)

23 Ekim 2018, Salı 23:44
Kadın son bölüm İZLE - Kadın 36. bölüm full tek parça İZLE (Kadın 36. bölüm 23 Ekim 2018 Salı İZLE)

Fox Tv'de Kadın dizisi 36. bölümüyle yayınlandı. Kadın dizisi son bölüm Kadın dizisi 36. bölümünü izleyemeyenler için Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 36. bölüm özeti ve Kadın dizisi 36. bölüm videosu haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın, 36. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisi 36. bölümüyle yine nefesleri kesti ve bölümün sonunda Kadın dizisi severleri büyük bir heyecanla yeni bölümü beklemeye başladı. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 36. bölümünü izleyemeyenler için Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 36. bölüm özetini haberimizde derledik. Ayrıca Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 36. bölümü izlemek isteyenler için Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 36. bölüm videosuna yine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Kadın dizisi son bölümde neler oldu? (Kadın 36. bölüm 23 Ekim 2018 Salı son bölüm özeti)


Bahar ve çocukların mezarında karşılaştığı manzara ile şok olan Sarp'ın aklında tek bir soru vardır: Bugüne kadar inandığı her şey yalan mıdır? Olanlardan sonra Suat'tan hesap sormaya giden Sarp'ı artık hiçbir güç Bahar ve çocukların yaşamadığına inandıramayacaktır. Çareyi Enver'de aramak üzere kapıya dayandığında ise evin kapısında Arif ile karşılaşır. Arif'in ise Sarp'ı görmeye tahammülü bile yoktur. Artık kimseye inanmayan Sarp, Bahar ve çocukların yaşadığına emin olup bu defa onlara kavuşabilecek mi?

KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ
YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM


 

Kadın dizisi konusu


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.


Kadın 36. bölüm Fox TV İZLE (23 Ekim 2018 Kadın 36. bölüm)


Peki Kadın dizisi 36. bölümü nasıl izlenir? Kadın dizisi son bölüm olan kadın dizisi 36. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Kadın dizisi son bölüm izle, Kadın dizisi 36. bölüm izle, Kadın dizisi son bölüm full izle, Kadın dizisi son bölüm tek parça izle, Kadın dizisi son bölüm fox tv izle, Kadın dizisi son bölüm youtube izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisinin 36. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"