comScore

Kadın son bölüm İZLE (Kadın 35. bölüm 16 Ekim 2018 İZLE) - Kadın Fox TV son bölüm full İZLE

17 Ekim 2018, Çarşamba 00:03
Kadın son bölüm İZLE (Kadın 35. bölüm 16 Ekim 2018 İZLE) - Kadın Fox TV son bölüm full İZLE

Fox TV'nin reyting listesinde zirveye oynayan dizilerinden Kadın, son bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 35. bölümü yayınlandı. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 35. bölümünü izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın 35. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisinin son bölümü olan Kadın dizisi 35. bölüm yine büyük bir heyecan fırtınası yarattı. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 35. bölümünü izleyemeyenler için Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 35. bölüm özeti ve Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 35. bölüm videosu haberimizin devamında. Başrollerinde Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar gibi usta oyuncuların yer aldığı Kadın dizisinin 35. bölümünde yaşananlar dışında Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 35. bölüm özetini haberimizde derledik. 


Kadın dizisi son bölümde neler oldu? (Kadın dizisi 16 Ekim 2018 Salı 35. bölüm özeti)


Enver ile kavgasından sonra evi terk eden Şirin soluğu Suat'ın yanında alır. Ona kalacak yer ayarlamasını isteyen Şirin'in aklında çok farklı planlar vardır. Bir anda Enver'in kapısına giden Sarp ise artık kafasındaki soru işaretlerinin açıklığa kavuşmasını istemektedir.

Hastalığı ilerleyen Bahar, ani bir şekilde hastaneye kaldırılır. Hatice de kızını kaybetme korkusuyla baş başa kalmıştır. Arif'in Bahar'a aşık olduğunu anlayan Hatice, kızının artık mutlu olmasını istemektedir. Hatice'ye olan itirafından sonra Arif de Bahar'a karşı kartlarını daha açık oynamaya karar vermiştir. 

Peki Arif'in bu hamlesinden sonra Bahar'ın tepkisi ne olacak?

KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın dizisi konusu (Fox Kadın dizisi)


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.
 

Kadın dizisi 35. bölüm (16 Ekim 2018 Salı Kadın dizisi son bölüm)


Peki Kadın dizisi 35. bölümü nasıl izlenir? Kadın dizisi son bölüm olan kadın dizisi 35. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Kadın dizisi son bölüm izle, Kadın dizisi 35. bölüm izle, Kadın dizisi son bölüm full izle, Kadın dizisi son bölüm tek parça izle, Kadın dizisi son bölüm fox tv izle, Kadın dizisi son bölüm youtube izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisinin 35. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"