comScore

Kadın son bölüm İZLE - Kadın 16 Nisan son bölüm full İZLE (Kadın 58. bölüm 16 Nisan 2019 full tek parça İZLE)

17 Nisan 2019, Çarşamba 00:36
Kadın son bölüm İZLE - Kadın 16 Nisan son bölüm full İZLE (Kadın 58. bölüm 16 Nisan 2019 full tek parça İZLE)

Fox TV'de yayınlanan Kadın dizisi 58. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölümü kaçıranlar için Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölüm özeti ve Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölümü izlemek için bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın dizisi son bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisi son bölümünde yine büyük bir heyecan yaşandı. Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölümü kaçıranlar için Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölümü haberimizde derledik. Aynı zamanda Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölümü izlemek için gerekli olan bilgilere yine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Kadın dizisi 58. bölüm özeti (16 Nisan 2019 Salı Fox TV)


Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar'ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif'in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar'a kavuşan Arif'e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda'nın Bahar'a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda'ya büyük bir rest çeker. Bir anne olarak artık çocuklarının üzülmesini ve birilerinin onları üzmesini istememektedir. Nezir'in onları neden serbest bıraktığına anlam veremeyen Sarp, hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam edebilecektir. Hatice, Şirin'in Emre ile birlikte değiştiğini düşünse de Enver buna asla inanmaz. Emre, Şirin'i gerçekten değiştirmiş olabilir mi? Yoksa Şirin, Sarp'ı gördükten sonra eski takıntılı günlere geri dönecek mi?


Kadın dizisi oyuncuları


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

YAPIM: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER & ERCÜMENT ORKUT
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın Dizisi 16 Nisan 2019 Salı 58. bölüm İZLE


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 58. bölümü kaçıranlar internet ortamında Kadın son bölüm izle, Kadın 58. bölüm izle, Kadın 16 nisan son bölüm izle, Kadın son bölüm full izle, Kadın 16 nisan son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"