comScore

Kadın son bölüm full tek parça FOX TV izle (Kadın 65. bölüm yeni sezon İZLE)

02 Ekim 2019, Çarşamba 00:27
Kadın son bölüm full tek parça FOX TV izle (Kadın 65. bölüm yeni sezon İZLE)

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin yeni sezonu gösterime girdi. Kadın 65. bölüm izle, Kadın yeni bölüm izle, Kadın son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

Fox Tv kanalında reyting payı alan Kadın dizisinin yeni sezonundan ilk bölüm ekranlara geldi. Fox ekranında Kadın dizisinin yeni bölümü 2 Ekim 2019 Salı akşamı yayınlandı. Kadın dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Kadın yeni bölüm izle, Kadın son bölüm izle, Kadın Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Kadın dizisinin yeni bölümünde büyük kazadan en çok etkilenen Enver'in dünya başına yıkılmıştır.
 

Kadın dizisi 65. bölümde neler oldu? (Kadın dizisi yeni sezon)


Kazayı öğrenen herkes büyük bir şok içindedir. Arif ise arabayı kullandığı için her şeyden kendini sorumlu tutar. Nisan ve Doruk kazadan habersiz annelerinin iyileşmesi için iyilik yapmaya başlar.

Şirin ile olan kavgası sırasında Arda'yı kaybeden Emre ise büyük bir paniğe kapılır ve her yerde onu arar. Arda'yı Emre'ye emanet eden Ceyda'nın ise bunu öğrendikten sonra tavrı ne olacaktır?
Büyük kazadan en çok etkilenen Enver'in ise dünya başına yıkılmıştır. Hastanede korkulu dakikalar yaşanırken herkesin aklında tek bir soru vardır; Bu kazadan kimler sağ kurtulacak, kimler kurtulamayacaktır?

KADIN DİZİSİ 65. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Kadın dizisi oyuncuları ve künye


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"