comScore

Kadın son bölüm 18 Aralık Salı İZLE - Kadın 44. bölüm İZLE - (Kadın dizisi 18 Aralık 2018 son bölüm full tek parça İZLE)

18 Aralık 2018, Salı 23:53
Kadın son bölüm 18 Aralık Salı İZLE - Kadın 44. bölüm İZLE - (Kadın dizisi 18 Aralık 2018 son bölüm full tek parça İZLE)

Fox TV'de yayınlanan Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 44. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın son bölüm olan Kadın 44. bölümü izlemek ve Kadın son bölüm olan Kadın dizisi 44. bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 44. bölümüyle ekranlara geldi. Başrolünde Özge Özpirinççi'nin oynadığı Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 44. bölümde büyük bir heyecan yaşandı. Kadın son bölüm olan Kadın 44. bölümü izleyemeyenler için Kadın son bölüm olan Kadın 44. bölümü haberimizde derledik. Ayrıca Kadın son bölüm olan Kadın 44. bölümü izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Kadın dizisi son bölümde neler oldu? (Kadın dizisi 44. bölüm 18 Aralık 2018 Salı)


Sarp'ı Pırıl ve çocuklarıyla gören Bahar hayatının en zor günlerinden birini geçirmiştir. Artık hiçbir şeyi çocuklarından saklamak istemediği için de bunu Nisan ve Doruk'a anlatmaya karar verir. Ama tek bir şeyi değiştirerek. Hatice ise bu olayın arkasında yine Şirin olduğunu düşünür. Enver'e verdiği sözlerden sonra Şirin yine ortalığı karıştırmıştır. Tüm bu olanların üzerine bir de Şirin, Hatice'nin Sarp'tan aldığı paraları söyleyince Enver neye uğradığını şaşırır. Hatice'ye olan güvenini de kaybeden Enver'in ailesinde Bahar'dan başka güvenecek kimsesi kalmamıştır. Pırıl ise Bahar'ın çocukları görmesiyle rahatlar. Ama bu evrede unuttuğu tek bir şey vardır; Sarp'ın Bahar'a olan büyük aşkı.

KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ
YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM


Kadın dizisi konusu


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.
 

Kadın dizisi 44. bölüm 18 Aralık 2018 Salı Fox TV


Peki Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 44. bölümü nasıl izleriz? Kadın son bölüm olan Kadın 44. bölümü izleyemeyenler, Kadın dizisi 44. bölüm yayınlandıktan sonra Kadın dizisi son bölümü izlemek için internet ortamında Kadın son bölüm olan Kadın 44. bölümü izlemek için internet ortamında Kadın son bölüm izle, Kadın 44. bölüm izle, Kadın son bölüm full izle, Kadın son bölüm full izle, Kadın son bölüm tek parça izle, Kadın son bölüm puhu tv izle, Kadın son bölüm fox tv izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kadın son bölüm olan Kadın 44. bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıdan son bölüme ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"