comScore

Kadın sezon finali izle! Doruk Sarp sahnesi izle (Kadın dizisi son bölüm özeti 5 Haziran 2018)

06 Haziran 2018, Çarşamba 11:13
Kadın sezon finali izle! Doruk Sarp sahnesi izle (Kadın dizisi son bölüm özeti 5 Haziran 2018)

Kadın dizisi 32. bölümü yayınlandı! Kadın dizisinin sezon finalinde neler yaandı? Kadın dizisinin son bölümünü izleyemeyenler için Kadın son bölüm izle seçeneğini haberimizde hazırladık. Kadın dizisi Doruk ve Sarp'ın sahnesi izleyenleri ekrana kitledi.

Kadın dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Kadın 32. bölüm izlemek isteyenler için haberimizi hazırladık. Fox TV'de izleyenleri ekrana kitleyen dizi olan Kadın'ın son bölümünde yine nefesler tutuldu. Kaıdn dizisinin son bölümünü izlemek isteyenler için Doruk ile Sarp'ın sahnesini kaçırmamalarını öneriyoruz. Kadın dizisi 32. bölümde neler oldu? Kadın 32. bölüm tek parça izleme seçeneği nerede? Kadın dizisiyle ilgili tüm bilgileri hazırladık. 
 

Kadın dizisi 32. bölüm tek parça izle (Kadın son bölüm, sezon finali izle)


Kadın dizisinin 32. bölümü olan Kadın son bölümünde yine heyecan doruktaydı. Kadın dizisinde küçük oyuncu Doruk'un babası sarp ile buluştuğu sahne nefes kesti. Enver'in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir paniğe kapılır. Sarp ile karşılaşan Hatice ise bütün suçun Sarp'ta olduğunu düşünmektedir. Bahar, Arif'in itirafından sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Arif'in ise Bahar'a olan sevgisi ise her geçen gün daha da artmaktadır. Şirin babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar. Sarp'ı kaybetmekten korkan Pırıl, tüm olanlardan sonra Sarp'ı tekrar Amerika'ya gitmek için ikna etmeye çalışır. Sarp'ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir.

KADIN 32. BÖLÜM İZLE! (KADIN SON BÖLÜM)


Kadın dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? 


Kadın dizisinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak konusu. FOX TV'de reyting rekorları kıran ve büyük bir heyecanla takip edilen Kadın dizisinde yaz dönemi nedeniyle sezon finali yapıldı. Kadın dizisinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ise henüz netleşmedi.

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinççi
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Seray Kaya
Ece Özdikici
Devrim Özder Akın
Feyyaz Duman
Ayça Erturan
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)