comScore

Kadın Dizisi son bölümü full tek parça İZLE - (29 Mayıs 2018 Salı) Kadın Dizisi son 31. bölümde neler oldu?

29 Mayıs 2018, Salı 23:56
Kadın Dizisi son bölümü full tek parça İZLE - (29 Mayıs 2018 Salı) Kadın Dizisi son 31. bölümde neler oldu?

Kadın Dizisi 31. bölümü son bölümü yayınlandı. Kadın Dizisi 31. bölümü son bölümü izleyemeyenler için Kadın Dizisi son bölümü olan Kadın Dizisi 31. bölümünün özeti haberimizde. Öte yandan Kadın Dizisi son bölüm olan Kadın Dizisi 31. bölümünde neler oldu diye merak edenler için Kadın Dizisi 31. bölümü izle haberimizin devamında. 

Fox TV'de yayınlanan ve reyting rekorlarında hafta içi her gün Salı günü zirvede yer alan Kadın Dizisinin 31. bölümü yayınlandı. Kadın Dizisi son bölümü olan Kadın Dizisi 31. bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın Dizisi son bölüm olan Kadın Dizisi 31. bölümü izleyemeyenler için Kadın Dizisi son bölüm olan Kadın Dizisi 31. bölümün özetini derledik. Kadın Dizisi son bölümünde neler yaşandı? Kadın Dizisi son bölümü olan 31. bölüm özeti ve Kadın Dizisi 31. bölüm Fox TV canlı izlemek isteyenlerin Kadın Dizisi son bölüm Puhu TV izle, Kadın Dizisi son bölüm Fox TV izle ve Kadın Dizisi son bölüm full tek parça aramaları yapıldı. İşte Kadın Dizisi son bölüm özeti. 
 

Kadın Dizisi 31. bölüm özeti


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra iki çocuğuyla verdiği birlikte hayat mücadelesi veren Bahar ve onun çevresindekilerin öyküsünün anlatıldığı Kadın dizisinin 31. bölümünde flaş gelişmeler yaşandı.

Bir önceki bölümde Sarp'ın yaşadığını öğrenen Enver bu bilgiyi Ceyda ve Yeliz'e söyledi. Bunun üzerine Bahar'ın iki arkadaşı şok geçirirken, Yeliz, durumu bir an önce Bahar'a söylemek istedi ancak diğerleri engel oldu. Yeliz, Sarp'ın dönüp bir an önce karısına ve çocuklarına sahip çıkması gerektiğini düşünürken, Ceyda tam tersi fikirdeydi. Bahar'ın Arif ile beraber olması konusunda ısrarcıydı. Arif'i cesaletlendirip Bahar'ı kahvaltıya götürmesi için ikna etti.
Arif, Bahar ile beraber kahvaltıya gittiğinde aşkını itiraf etti. Bahar'a ona karşı bir şeyler hissetiğini söyledi ve Bahar'ın da aynı duyguda olup olmadığını sordu. Bahar “ama ben ölebilirim” dese de Arif'in “o zaman ben de seni ölene kadar severim” demesinden etkilendi. Bahar net bir cevap vermemekle birlikte, davranışlarıyla benzer duygular içinde olduğunu hissettirdi.Sarp'ın annesi Jülide'nin Bahar'la görüşmesinden endişelenen Suat, Şirin'i evine çağırarak görüşmeye karar verdi. Görüşmede Şirin'e kendi taraflarında olması için para teklif etti. Şirin ilk kez burada, yeni adıyla Alp'in evli ve 2 çocuklu olduğunu öğrendi. Bu esnada Pırıl eve geldi. Babası ile tartışmalarının bir kısmına Şirin de kulak misafiri oldu. Daha sonra Suat, Şirin'i odaya çağırdı ve Şirin, Pırıl'a Bahar'ın mahallede Arif adında bir sevgilisi olduğunu söyledi.

Şirin, Sarp'ın evli olduğunu ve kesinlikle görüşmemesi gerektiğini söyledi ancak ikna edemedi. Bunun üzerine görüşmeden önce Suat'ı arayarak Sarp ile babasının görüşeceğini iletti. Suat adamlarına görüşmeyi engellemeleri talimatını verdi. Ancak Sarp da kendi önlemini almıştı ve Enver'i güvenli bir şekilde buluşma yerinden aldırarak yanına getirdi. Buluşmada çok sinirlenen Enver, Sarp'a ağzını geleni söyledi. En son Bahar, Nisan ve Doruk'tan uzak durmasını söylediğinde onların öldüğünü zanneden Sarp çok şaşırdı. Ancak tam bu esnada Suat'ın adamları geldi, Sarp ve Enver kaçmak zorunda kaldı. Peşindekileri atlatıp taksiye bindiklerinde Enver fenalaştı. Enver'i hastaneye kaldıran Sarp, Levent'e haber vererek Şirin'i ve annesini hastaneye getirmesini istedi. Annesi de Bahar'ı arayarak Enver'in durumunu haber verdi. Bahar da bu haber üstüne apar topar Arif'in arabasıyla hastaneye geldi. Sarp o esnada hala hastanenin önünde bekliyordu. Yan yana geldikleri sahnede ise bölüm sona erdi.

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinççi
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Seray Kaya
Ece Özdikici
Devrim Özder Akın
Feyyaz Duman
Ayça Erturan
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"