comScore

Kadın 77. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

17 Aralık 2019, Salı 23:28
Kadın 77. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 76. bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 77. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 77. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

FOX TV'de Kadın dizisi 17 Aralık 2019 Salı günü 76. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Kadın dizisi son bölümden sonra Kadın 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın dizisinde Bahar'a aldığı kolyeyi tekrar onun boynunda görmesi ise Arif'i mutlu etmiştir. Bahar için uzun zaman sonra bir şeylerin değiştiğini hisseden Arif bunun üzerine yeniden umutlanır. Yaptığı kötülüklerden sonra hiç kimsenin onu istememesi Şirin'i huzursuz etmeye başlar ve bunun üzerine yapacağı yeni bir plan herkesi çok daha zor bir duruma sokacaktır. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 77. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Kadın dizisi Jale Demir kimdir? (Ece Özdikici)


Jale tıp doktorudur. Kaymakamlıkta çalışan kocası Musa ve oğlu Bora (7) ile birlikte yaşar ama artık bu evlilikten ve bu hayattan kurtulmak istemektedir. Hayat koşuşturması içinde alamadığı uzmanlığı almak ve kendini mesleğine adamak ister. Hayatının aşkı Sinan'ın meşhur bir doktor olarak çalıştığı hastaneye tayin edilmesi ise bir başka beklenmedik gelişmedir. Birçok reklam, animasyon ve reklam seslendirmesi yapan Özdikici, son olarak üç sezon boyunca Poyraz Karayel dizisinde Songül karakterini canlandırdı. 

Kadın / Jale / 2017
Poyraz Karayehl / Songül / 2014-2016
Cinayet / 2014
Küçük Hanımefendi / 2011
MAT / Serap / 2009
Deniz ve Mehtap / Mehtap / 2008
Yemin / Bahar / 2007
Yasak Elma / Dilara / 2007
Sır Gibi / Ferda / 2007
Anadolu Kaplanı / Esra / 2006
Sil Baştan / 2004
Sizi Seviyorum / Eda / 2009
Zincirleme Film Tamlaması (Kısa Film) / 2005
Bir Aşk Hikayesi (TV Filmi) / 2004


KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil
 

Kadın dizisi 77. bölüm fragmanı Fox TV


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 76. bölümün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 77. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı izle, Kadın 77. bölüm fragmanı izle, Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın 77. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 77. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"