comScore

Kadın 73. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

19 Kasım 2019, Salı 23:37
Kadın 73. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 72. bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 73. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 73. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

FOX TV'de Kadın dizisi 19 Kasım 2019 Salı günü 72. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Kadın dizisi son bölümden sonra Kadın 73. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın dizisinde Berşan ile Bahar'ın yakın olmalarından rahatsız olan Arif, Bahar'ı uyarmak ister. Ama bunun karşılığında Bahar da Arif'in Şirin'e yakın olmasından rahatsız olduğunu açıkça belli eder. Çünkü Bahar ve Arif hala birbirlerinin iyiliğini düşünen ve başlarına kötü bir şey gelmemesini isteyen iki insandır. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 73. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Kadın dizisi Cem kimdir? (Hakan Kurtaş)


Yapımcılığını MED YAPIM ile MF YAPIM'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, senaryosunu Hande Altaylı'nın kaleme aldığı dizinin zengin kadrosuna sevilen oyuncu Hakan Kurtaş dahil oldu.

Salı günlerinin en çok izlenen dizilerinden “Kadın”da Kurtaş, Cem karakterine hayat vermeye hazırlanıyor. Başarılı oyuncu, geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen yeni bölümde tüm gizemiyle izleyici karşısına çıkacak.
 

Kadın dizisi Şirin Sarıkadı kimdir?


Şirin doğduğundan beri sorunlu bir çocuk ve genç kız olmuştur. Liseyi bitirdiği ilk sene üniversiteye girmeyi başaramamıştır.  Güzel Sanatlar'ın resim bölümüne girmek istemektedir ve bunu ilk denemesinde başaramamasının sebebi de yeteneksizliği değil, son birkaç senedir geçirdiği psikolojik zorluklardır.  İnsanlardan kaçan, sosyalleşmekten korkan utangaç bir kişiliği vardır.


KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil
 

Kadın dizisi 73. bölüm fragmanı Fox TV


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 72. bölümün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 73. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı izle, Kadın 73. bölüm fragmanı izle, Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın 73. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 73. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>     

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"