comScore

Kadın 68. bölüm full tek parça izle FOX TV (Kadın yeni bölüm İZLE)

23 Ekim 2019, Çarşamba 00:01
Kadın 68. bölüm full tek parça izle FOX TV (Kadın yeni bölüm İZLE)

Fox Tv'de Kadın dizisinin 68. bölümü 22 Ekim 2019 Salı günü yayınlandı. Kadın 68. bölüm izle, Kadın yeni bölüm izle, Kadın son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV kanalında reyting payı alan Kadın dizisinin yeni sezonundan ilk bölüm ekranlara geldi. Fox ekranında Kadın dizisinin yeni bölümü 22 Ekim 2019 Salı akşamı yayınlandı. Kadın dizisinin yeni bölümünde Sarp'ın durumunun kötüye gitmesiyle beraber Bahar darmadağın olmuştur. Annesini henüz yeni kaybetmişken eski kocasını tekrar kaybetme düşüncesiyle nasıl başa çıkacağını bilemez. Kadın dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Kadın yeni bölüm izle, Kadın son bölüm izle, Kadın Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Kadın dizisi 68. bölümde neler oldu? (Kadın dizisi yeni bölüm)


Çocukları daha yeni babalarına kavuşmuşken tekrar bir ölüm acısı mı yaşayacaktır? Hatice'nin yokluğuna hala alışamayan Enver ise hayali konuşmalarına devam etmektedir. Şirin, en son babasını kendi kendine konuşurken gördüğünde onun için endişelenmeye başlamıştır. Enver'in bu olay yüzünden başına gelecek kötü bir olayla ise herkes tekrar büyük bir paniğe kapılacaktır.

KADIN DİZİSİNİN KONUSU
Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan (7) ve Doruk (4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

KADIN DİZİSİ 68. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Kadın dizisi oyuncuları ve künye


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"