comScore

Kadın 67. bölüm full tek parça izle FOX TV (Kadın yeni bölüm İZLE)

15 Ekim 2019, Salı 23:27
Kadın 67. bölüm full tek parça izle FOX TV (Kadın yeni bölüm İZLE)

Fox Tv'de Kadın dizisinin 67. bölümü 15 Ekim 2019 Salı günü yayınlandı. Kadın 67. bölüm izle, Kadın yeni bölüm izle, Kadın son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV kanalında reyting payı alan Kadın dizisinin yeni sezonundan ilk bölüm ekranlara geldi. Fox ekranında Kadın dizisinin yeni bölümü 2 Ekim 2019 Salı akşamı yayınlandı. Kadın dizisinin yeni bölümünde Her şey daha yeni yoluna girmişken Bahar tekrar bir ölüm acısı mı yaşayacak yoksa her şeye kaldığı yerden devam mı edecektir? Kadın dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Kadın yeni bölüm izle, Kadın son bölüm izle, Kadın Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Kadın dizisi 67. bölümde neler oldu? (Kadın dizisi yeni bölüm)


Hatice'nin ölümünden sonra Şirin ve Enver darmadağın olmuş ve evde bile kalmak istememektedir. Her yerde Hatice'nin izi olması onlara zor anlar yaşatır. Her türlü çevresel faktör de Şirin'in psikolojisini olumsuz yönde etkilemektedir.

Bahar'ın Şirin'in itirafından sonra Sarp'ı affetmesi üzerine ise herkes büyük bir şaşkınlık içine girmiştir. Beraber tekrar eski günlerdeki gibi hayaller kurmaya başlar ve aşklarını yaşamaya devam ederler. Sarp'ın birdenbire hastane odasında uyanmaması ise Bahar'a korku dolu anlar yaşatır. Eski kocasına yeni kavuşmuşken tekrar onu kaybetme düşüncesi bile onu deliye çevirmektedir.
KADIN DİZİSİ 67. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Kadın dizisi oyuncuları ve künye


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

KADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"