comScore

Kadın 63. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

15 Mayıs 2019, Çarşamba 00:27
Kadın 63. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 62. bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 63. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 63. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'de her Salı yayınlanan ve reying listesinde zirvede yer alan Kadın dizisi 62. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 62. bölümde neler oldu? Sarp'ın Saray Apartmanı'na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp'ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif'e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Kadın son bölüm olan Kadın 62. bölüm özetiyle birlikte Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 63. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 


 

Kadın dizisi 62. bölüm özeti Fox TV (14 Mayıs 2019 Salı Kadın dizisi son bölüm)


Sarp'ın Saray Apartmanı'na taşındığını öğrenen Arif büyük bir şok içindedir. Arada Bahar ve çocuklar olsa da, Sarp'ı bir şekilde evden çıkarmak için elinden geleni yapmaya da kararlıdır. Bahar ise hiçbir şeyden haberi olmadığı için kendini Arif'e karşı suçlu hisseder ve huzursuz olur. Çünkü Sarp ve Arif'in aynı apartmanda olmasının en çok ona zarar vereceğinin bilincindedir. Arif'in, Bahar'ın Sarp'a karşı duygularının kalmadığını düşünmesi ve bunu Sarp'a açıkça söylemesi Sarp'ı oldukça kızdırmıştır. Sarp ve Arif arasındaki tartışma bu olayla daha da büyüyecektir. Doruk'un sünnet düğünü hazırlıkları sırasında yaşanan kötü bir sürpriz ise işleri iyice karıştıracaktır.
Kadın dizisi oyuncuları

Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi SefilKADIN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın dizisi 63. bölüm fragmanı Fox TV


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 62. bölümün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 63. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı izle, Kadın 63. bölüm fragmanı izle, Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın 63. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 63. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"