comScore

Kadın 59. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

17 Nisan 2019, Çarşamba 00:45
Kadın 59. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 58. bölümün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 59. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 59. bölüm fragmanına dair tüm bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Kadın dizisi 58. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisi 58. bölümünde yine büyük bir heyecan yaşanırken, izleyiciler 58. bölümün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 59. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Peki son bölümde neler oldu? Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar'ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif'in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar'a kavuşan Arif'e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda'nın Bahar'a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda'ya büyük bir rest çeker. Kadın son bölüm olan Kadın 58. bölüm özetiyle birlikte Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 59. bölüm
fragmanına dair detaylar haberimizde. 
 

Kadın dizisi 58. bölüm özeti (16 Nisan 2019 Salı Fox TV)


Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar'ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif'in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar'a kavuşan Arif'e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda'nın Bahar'a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda'ya büyük bir rest çeker. Bir anne olarak artık çocuklarının üzülmesini ve birilerinin onları üzmesini istememektedir. Nezir'in onları neden serbest bıraktığına anlam veremeyen Sarp, hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam edebilecektir. Hatice, Şirin'in Emre ile birlikte değiştiğini düşünse de Enver buna asla inanmaz. Emre, Şirin'i gerçekten değiştirmiş olabilir mi? Yoksa Şirin, Sarp'ı gördükten sonra eski takıntılı günlere geri dönecek mi?


 

Kadın dizisi oyuncuları


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil
 

Kadın dizisi 59. bölüm fragmanı Fox TV


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 58. bölümün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 59. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın yeni bölüm fragmanı izle, Kadın 59. bölüm fragmanı izle, Kadın 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde arama yapanlar aşağıdaki bağlantıdan Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 59. bölüm fragmanıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. 
FRAGMAN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"