comScore

Kadın 57. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

02 Nisan 2019, Salı 23:59
Kadın 57. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE

Fox TV'de yayınlanan Kadın dizisi 56. bölümüyle ekranlara geldi. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 57. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 57. bölüm fragman bilgileri hakkındaki bilgileri derledik. 

FutbolArena - Fox Tv'nin reyting rekorları kıran Kadın dizisinin son bölümü yayınlandı. ezir'in evlenme teklifi ile şok olan Bahar ve Pırıl ne yapacağını bilemez. İkisinden birinin onunla evlenmesi karşılığında Sarp'ı serbest bırakacağını söyleyen Nezir için bu teklif sadece bir intikamdan ibarettir.Kadın son bölüm olan Kadın 56. bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 57. bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 57. bölüm fragmanını izlemeden önce Kadın son bölüm olan Kadın 56. bölüm fragmanına göz atalım. 
 

Kadın dizisi 2 Nisan 2019 Salı son bölüm özeti


Nezir'in evlenme teklifi ile şok olan Bahar ve Pırıl ne yapacağını bilemez. İkisinden birinin onunla evlenmesi karşılığında Sarp'ı serbest bırakacağını söyleyen Nezir için bu teklif sadece bir intikamdan ibarettir. Çünkü onun eski ya da yeni karısıyla evlenmek Sarp'ın canını ölümden bile daha çok yakacaktır. Arif'i kurtarmak için her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyen Kısmet, aniden gelen bir arama ile büyük bir ipucu bulduğunu zanneder. Ama onun ipucu sandığı şey gerçek midir? Artık Nezir Korkmaz'ın bir düşmanı daha vardır; Kısmet Avcı.


Kadın dizisi oyuncuları


Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil


Kadın dizisi 57. bölüm fragmanı İZLE


FOX TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kadın 57. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Kadın yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın 57. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kadın dizisi 56. bölüm fragmanı hakkında bilg almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"