comScore

Kadın 45. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE Fox TV

19 Aralık 2018, Çarşamba 00:06
Kadın 45. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE Fox TV

Kadın dizisi 44. bölümünün yayınlanmasının ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 45. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için Kadın yeni bölüm fragmanıyla ilgli tüm bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 44. bölümüyle ekranlara geldi. Başrolünde Özge Özpirinççi'nin oynadığı Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 44. bölümde büyük bir heyecan yaşandı. Sarp'ı Pırıl ve çocuklarıyla gören Bahar hayatının en zor günlerinden birini geçirmiştir. Artık hiçbir şeyi çocuklarından saklamak istemediği için de bunu Nisan ve Doruk'a anlatmaya karar verir. Ama tek bir şeyi değiştirerek. Hatice ise bu olayın arkasında yine Şirin olduğunu düşünür. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 44. bölümü izleyenler, Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 45. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 45. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. Öncesinde Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 44. bölüm özetine bir göz atalım. 


Kadın dizisi son bölümde neler oldu? (Kadın dizisi 44. bölüm 18 Aralık 2018 Salı)


Sarp'ı Pırıl ve çocuklarıyla gören Bahar hayatının en zor günlerinden birini geçirmiştir. Artık hiçbir şeyi çocuklarından saklamak istemediği için de bunu Nisan ve Doruk'a anlatmaya karar verir. Ama tek bir şeyi değiştirerek. Hatice ise bu olayın arkasında yine Şirin olduğunu düşünür. Enver'e verdiği sözlerden sonra Şirin yine ortalığı karıştırmıştır. Tüm bu olanların üzerine bir de Şirin, Hatice'nin Sarp'tan aldığı paraları söyleyince Enver neye uğradığını şaşırır. Hatice'ye olan güvenini de kaybeden Enver'in ailesinde Bahar'dan başka güvenecek kimsesi kalmamıştır. Pırıl ise Bahar'ın çocukları görmesiyle rahatlar. Ama bu evrede unuttuğu tek bir şey vardır; Sarp'ın Bahar'a olan büyük aşkı.

KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM

Kadın dizisi konusu

Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.
 

Kadın dizisi 45. bölüm fragman Fox TV


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 44. bölümü izleyenler Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 45. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 45. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Kadın 45. bölüm fragman izle, Kadın yeni bölüm fragman izle, Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? şeklinde arama yapmaya başladı. Aşağıdaki bağlantıdan Kadın dizisi 45. bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"