comScore

Kadın 41. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE (Fox TV)

21 Kasım 2018, Çarşamba 00:15
Kadın 41. bölüm fragmanı İZLE - Kadın yeni bölüm fragmanı İZLE (Fox TV)

Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 40. bölümün yayınlanmasının ardından Kadın dizisi 41. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kadın dizisi 41. bölüm fragmanı izlemek isteyenler için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin sevilen dizisi Kadın dizisinin son bölümü yayınlandı. Kadın dizisi son bölüm olan Kadın dizisi 40. bölümde yine büyük heyecan yaşandı.Şirin'in ilik vermesiyle sağlığına kavuşan Bahar evine döner. Eski mutlu ve sağlıklı günlerine dönmesiyle birlikte de bir fırsat yaratıp Arif ile nişanlandıklarını Nisan'a anlatmak ister. Devamına haberimizden ulaşabilirsiniz. Öte yandan Kadın son bölüm olan Kadın 40. bölümü izleyenler hemen internet ortamında Kadın yeni bölüm olan Kadın 41. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. 
 

Kadın dizisi son bölümde neler oldu? (Kadın dizisi 40. bölüm 20 Kasım 2018 Salı)


Şirin'in ilik vermesiyle sağlığına kavuşan Bahar evine döner. Eski mutlu ve sağlıklı günlerine dönmesiyle birlikte de bir fırsat yaratıp Arif ile nişanlandıklarını Nisan'a anlatmak ister. Peki, Nisan bu duruma ne tepki verecektir? Sarp'ı bulmaya çalışan Nezir, sonunda amacına ulaşacak mıdır? Bahar'ın yaşadığını bile bile artık onu görmeden duramayan Sarp, Bahar'ın karşısına çıkmaya karar verir. 

KADIN DİZİSİ BİLGİLERİ

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY – FARUK BAYHAN
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ
SENARYO: HANDE ALTAYLI
MÜZİK: CEM TUNCER
UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ 
TÜR: DRAM
 

Kadın dizisinin konusu (Fox TV Kadın dizisi)


Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.
 

Kadın dizisi 41. bölüm fragman Fox TV


Kadın dizisi son bölüm olan Kadın 40. bölümü izleyenler, Kadın son bölümün ardından Kadın yeni bölüm fragmanı olan Kadın 41. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Bu doğrultuda Kadın yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kadın 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın 41. bölüm fragmanı izle, Kadın yeni bölüm fragamnı izle şeklinde sorulara yanıt arayanlar için aşağıdaki bağlantıdan detaylara ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"